Lietuvos Banko valiutų kursai


Valiutos pavadinimasSantrumpaSantykisKursasData
Australijos dolerisAUD12.33782014.04.17
Bulgarijos levasBGN11.76532014.04.17
Baltarusijos rublisBYR100002.50652014.04.17
Kanados dolerisCAD12.27442014.04.17
veicarijos frankasCHF12.83792014.04.17
Kinijos enminbi juanisCNY104.01352014.04.17
ekijos kronaCZK101.25732014.04.17
Danijos kronaDKK104.62442014.04.17
EurasEUR13.45282014.04.17
Didiosios Britanijos svaras sterlingGBP14.18232014.04.17
Kroatijos kunaHRK104.53082014.04.17
Vengrijos forintasHUF1001.12162014.04.17
Islandijos kronaISK1002.22952014.04.17
Japonijos jenaJPY1002.44472014.04.17
Kazachstano tengKZT1001.37202014.04.17
Moldovos ljaMDL101.85852014.04.17
Norvegijos kronaNOK104.19922014.04.17
Lenkijos zlotasPLN108.25442014.04.17
Rumunijos ljaRON107.71102014.04.17
Rusijos rublisRUB1006.92142014.04.17
vedijos kronaSEK103.80312014.04.17
Turkijos liraTRY11.17012014.04.17
Ukrainos grivinaUAH102.10342014.04.17
JAV dolerisUSD12.49782014.04.17
SDR Tarptautinis valiutos fondasXDR13.86672014.04.17

Apklausa

Vakarų valstybių vadovai, pradėję karą prieš Siriją, įvykdys nusikaltimą, už kurį turi būti nubausti?

Dienos informacija (day.lt)

Vardadienį švenčia:
Ką daryti, jeigu neina namo

        Neklauso, neina namo, ką daryti?

2012-07-23

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.