Naujausios antraštės

Oras

Apklausa

Ar reikalingi pirmalaikiai Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai?

Dienos informacija (day.lt)


Archive - 2016

Gruodis 13th

Baltijos šalys pralaimėjo „naują šaltąjį karą“

       Kol Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių vadovai ragina pratęsti sankcijas prieš Rusiją, Donaldas Trampas formuoja prezidento komandą iš prorusiškų veikėjų, o į Europos valdžią eina politinės jėgos, kurios rinkėjams žada panaikinti sankcijas ir draugystę su Maskva.

Lapkritis 18th

Šiuolaikinės ligos

       Šiuolaikiniame pasaulyje mus supa žmonės, kurie erzina, bet mažai kas žino, kad jie serga šių laikų ligomis. Kokios tai ligos.

Spalis 7th

Atsakymai į rinkėjų klausimus. 2 dalis

       Iki spalio 7 d. zinaukarenku.lt tinklalapyje gauti 89 klausimai, visi atsakyti. Pateikiama dar viena dalis klausimų ir atsakymų.

1) Klausimas: Kaip Lietuva turėtų tvarkytis su pabėgėlių klausimu?Jei galite, pagrįskite savo nuomonę.

Spalis 1st

Atsakymai į rinkėjų klausimus

       Iki rugsėjo 30 d. zinaukarenku.lt tinklalapyje buvo gauti 49 klausimai, visi atsakyti. Pateikiama dalis klausimų ir atsakymų.

Rugsėjis 2nd

Komentaras apie investuotojus

       Komentuotojas delfi.lt portale rašo:

       Laisvinamosios rinkos institutas. Kaip čia nesutiksi - tik visiškai beteisė ir negalinti apsiginti darbo jėga išgelbės LIetuvą!

Rugpjūtis 31st

Esu rinkėja

       Esu rinkėja, viena iš 2 mln. su viršum rinkėjų, esančių rinkimų sąrašuose. Sako, kad rinkėjai yra išrinktų deputatų darbdaviai. Jeigu ir yra darbdaviai, tai visiškai beteisiai, nes jų išrinkti darbuotojai daro ką nori, kadangi, pasak vienos Seimo narės, virš jų yra tik dangus. Darbdavys nieko negali padaryti prieš išrinktų atstovų priimtus jam nenaudingus įstatymus ir sprendimus, tik virtuvėje, internete piktintis, retkarčiais išeiti į protesto akciją, tikintis, kad Seimo nariai susimylės ir įvykdys tai, ko akcijoje reikalauja aktyvūs piliečiai. O piliečių beteisiškumo priežastis slypi tame, kad Lietuvoje nėra tikros demokratijos, kuriai esant piliečiai turi kontrolės instrumentą – referendumus.

Mano rašiniai

       Nemažai rašiau tiesioginės demokratijos tema, nes manau, kad ji vienintelė yra daugelio Lietuvos, ir ne tik Lietuvos, bet ir valstybių problemų išsprendimo priemonė. Tiesioginė demokratija yra ateitis, o valdymo forma, kurioje veikia tik atstovaujamoji demokratija yra praeitis.

Rinkimų programa

       Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nenorėtų, kad darbo atlyginimai ir pensijos garantuotų orų gyvenimą, kad žmonės turėtų darbą, pajamas ir būtų garantuoti dėl savo ateities, kad kaimai ne nyktų, bet klestėtų, mokslas ir gydymas būtų kokybiški ir nemokami, kad valstybė žmogui duotų daugiau nei jai duoda žmogus, kad korupcija būtų kiek įmanoma mažesnė, kad valstybėje egzistuotų teisingumas, žmogus būtų gerbiamas.   

Apie referendumus

       Kalba pasakyta Seimo spaudos konferencijų salėje gegužės 6 d. 

       Tikriausiai daug kas yra matę 1979 m. sukurtą Eldaro Riazanovo filmą „Garažas“. Mane nustebino filmo vienos veikėjos pasakymas: „siūlau gyventi pagal tarybinius demokratinius principus“.