Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Paslaptis

 http://ru.wikipedia.org      Filmas „Paslaptis“ buvo sukurtas 2006 metais pagal to paties pavadinimo knygą. Filmo autoriai sako: “Ši paslaptis atėjusi iš gilios senovės, iš Egipto piramidžių laikų. Ją daug kartų bandė paslėpti nuo žmonių, daugelis praeities žymių žmonių ir valdovų apie ją žinojo, bet, matyt, nenorėjo, kad ji taptų žinoma plačiosioms žmonių masėms. O dabar šios žinios atsiveria daugeliui žmonių, tikriausiai todėl, kadangi atėjo tam laikas… Ši paslaptis gali suteikti jums viską, ko jūs norite. Laimę, sveikatą ir klestėjimą. Jūs galite tapti tuo, kuo panorėsite. Stebuklai įvyksta kiekvieną dieną. Stebuklingi pagijimai, stebuklai pakeičiantys finansinę padėtį, nuostabios istorijos apie žmonių tarpusavio santykių pasikeitimus. Tai įvyksta, jeigu žmonės žino, kaip pakreipti savo gyvenimą ten, kur jie nori. Kas yra ta paslaptis, kurią taip slėpė nuo žmonių už septynių užraktų?

       Paslaptis yra labai paprasta. Visatos įstatymas tikslus ir tobulas. Tik du žodžiai: traukos įstatymas arba dėsnis.

       Filmo autorių nuomone užtenka nuspręsti, ko nori, ir į tai sutelkti visą savo dėmesį. O kai visas dėmesys bus nukreiptas vien tik į noro įgyvendinimą, tada Visata jį pritrauks ir jis išsipildys.

       Žiūrovų nuomonė apie filme išsakomas mintis labai įvairi.Viena žmonių dalis mano, kad pagaliau ir jie sužinojo nuo jų ilgai slėptą paslaptį, ir štai jie galės pradėti keisti savo gyvenimą. Jie pateikia pavyzdžius, kurie patvirtina, kad filme atskleisti dėsniai tikrai veikia. Kita žmonių dalis atsargesnė, blaiviau žiūrinti į tikrovę, atidžiai nagrinėjanti ir kritikuojanti filme pateiktas mintis, kaltinanti filmo kūrėjus „smegenų plovimu“.  

Rusų kalba

Anglų kalba

2011-08-16

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas