Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?
Kapitalizmas, nes galima praturtėti kitų sąskaita
15%
Socializmas, nes tai teisingesnė ir humaniškesnė santvarka, kuri grindžiama krikščioniškais mokymais
38%
Norėčiau gyventi komunizme
46%
Iš viso balsų: 13

Dienos informacija (day.lt)


M.Kadafio nužudymas inscenizuotas?

http://znanie-vlast.ru      Pusmečio epopėja pasiekė dar vieną, bet akivaizdu ne paskutinį etapą. Paskelbtas pulkininko Kadafio nužudymas, įvyko kitą dieną po labai keisto ir skubaus valstybės sekretorės H.Klinton atskrydimo.

       Nužudymo dieną NATO Taryba turėjo kažką nuspręsti dėl pernelyg užsitęsusio karo. O kitą dieną turėjo įvykti kitas tautos pasipyktinimo sprogimas prieš okupantus. Todėl „atsitiktinė kulka“ pasirodė pačiu laiku.

       Kare – kaip kare!Jame ir žudo! Tačiau beprecedentinis bankų žiniasklaidos melas pademonstravo save ir čia. Melavo jie VISI- ir kiekvienas pagal savo kvailumo laipsnį. Norėjo kaip geriau, o išėjo kaip visada. Pradedant žiniasklaida ir baigiant nežinomais holivudiniais, „į mobiliuosius nufilmavusiais“ nelabai panašų aktorių, kuris tik sekundę pasirodė už nugarų.

       Nepaisant nesuskaičiuojamo skaičiaus profesionalių ir mėgėjiškų fotografų bei televizijos operatorių, tokio rimto įvykio kažkodėl niekas nenufilmavo. Vienintelę vaizdžią nuotrauką padarė grimuotojai su retušuotojais (tikriausiai iš Holivudo). Jūs ją matote su visais demaskuojančiais užrašais. Mes taip juos peržiūrėsime, tačiau pasikapstysime giliau. Mums užtektų ir vieno šešto punkto, bet panagrinėkime iš eilės.http://znanie-vlast.ru
        Pirmas punktas: kare nelabai yra kada skustis. Tačiau iš apsupimo bėgantis Kadafis, atseit, priešo užimto Sirto, suspėjo nusiskusti. Tačiau barzdelės, skirtingai nei Leninas Razlive, nesiskuto dėl maskavimo. Net padarė ją žymiai labiau pastebimą. Štai sulyginkite su ankstesnėmis nuotraukomis: anksčiau jis visada skuto ją žymiai trumpiau. Tai yra pirmas nesutapimas.
       Antras pinktas. Kai kriminalistai identifikuoja portretą, ginčytinais atvejais žiūri į įtariamojo ausų formą. Kaip nesistengsi, bet nors viena ausis į kadrą pateks. O štai šioje istorinėje nuotraukoje, visiškai atsitiktinai, nesimato nei vienos! Uždengė ją mobiliuoju telefonu!Mūsų laimei kairė ausis, nors ir yra „kitoje mėnulio pusėje“, tačiau jos spenelis taip atšokęs, kad puikiai matomas iš išsikišusio skruosto. Ir mes palyginame su ankstesnėmis, prieškarinėmis nuotraukomis. Ir kas? Kontrolinėse nuotraukose pulkininko apatinės ausų dalys labai prigludusios prie kaklo! Ir nei kiek neatsikišusios, kaip nagrinėjamoje nuotraukoje.

       Trečias punktas. Viena “atsitiktinė kulka” į kaktą ir 5-6 atsitiktinės kulkos kruvoje į krūtinę.Iš pradžių kraujas teka upe, o paskui pradeda mažėti ir nustoja tekėti. Pirmiausia, kraštuose pradeda riestis ir džiūti. Todėl, neseną lavoną apliejus kibiru vandens (kad nesitepti), pagrindinė dalis kraujo nusiplaus, išskyrus pridžiuvusius kraštus.
        Ką mes matome nuotraukoje. Trumpai kalbant: kadre matomų 6-7 kulkų padarytų skylių išsidėstymas aiškiai neatitinka pamažu džiūvusio kraujo pėdsakų. Kai kas tuo krauju mums nupaišė vaizdą (nelabai meistriškai)! Štai pažiūrėkite į smakrą: ten kraujui paprasčiausiai nebuvo iš kur pritekėti. Ir tekėjusį iš kaktos žaizdos kraują iš pradžių „nuplovė kempine“, o po to ant kaktos užtepė iš naujo, tai yra iš karto pastebima.

        Tai yra mus piktavališkai kvailino.     
       Ketvirtas punktas. Retušuotojai ir grimuotojai jums pasakys, kad daugiausia laiko sugaištama su plaukais ant kaktos, kur matomos plaukų šaknys. Štai ir čia net Photoshop programa negalėjo padaryti natūralaus „kuodelio“ Matosi, kad netikra! Tikriausiai, antrininkas buvo (skirtingai nuo Kadafio) praplikęs. Štaiirtekopripaišytitiesiogekrane.

       Penktas puktas.Mes nežinome, ar falsifikuotojai rado tinkamą lavoną jau lavoninėje, ar parinko kandidatą iš gyvų žmonių. Tačiau aišku, kad jiems teko žudyti jį DU KARTUS. Kadangi keletas žaizdų po mirties buvo apiplautos kempine, o po to iš butelio kaklelio buvo imituotas „smarkus kraujavimas“. Mes kalbame apie tai, kad viena kulka praėjo prie spenelio, bet tekėjusio kraujo iš skylės nesimato. Tai yra iš pradžių į nelaimingą dublerį buvo šauta į širdį, o po to jau jį nuramintą atvežė į studiją pas specialistus – dekoratorius. Kas, kas? Kulka po dešiniuoju speneliu, o širdis kairėje? Bet kurioje nuotraukoje mes lengvai galime sukeisti vietomis dešine su kaire! Svarbu tik, kad raidžių šriftas arba laikrodžio ciferblatas į kadrą nepapultų. Įsitikinkite dar kartą.
       Šeštas punktas. Mūsų gudrūs ekspertai neatsitiktinai punktą apie karpą gale parašė. Todėl, kad ir šio vieno punkto pakanka. Tai kam jums skaityti kitus penkis? Štai ekspertui ir skaudu, jis juk prie visų punktų laiką gaišo – skaitykite ir jus visus!

      Jūs iš pradžių net nepatikėsite, kad kvaili, gerai apmokami imitatoriai praleido tokią svarbią detalę, didelę karpą prie pulkininko nosies.

       Tai vadinama dramblio aš ir nepastebėjau! Pusėje šio žymaus žmogaus nuotraukų šios didelės karpos kažkodėl nėra! Paprasčiausiai retušuotojai tokius odos defektus naikina dėl grožio ir užsakovo dosnumo. O jeigu žino, kad pinigų negaus, tai palieka, kaip yra, su karpa. Jau suvokiate? Na, žinoma taip! Grimuotojams, kurie ruošė dublerio lavoną fotografavimui, žinoma, davė pavyzdinį portretą, kuris geresnis, tai yra be karpos! Ir jie padarė tikslią kopiją (be karpos)! Norėjo talmudininkai, kaip geriau, o išėjo kaip visada!


       PS: mums jau baigiasi rašalas, todėl mes neparašysime, kad daugelis be šios nuotraukos užkibo dar ir ant draugiško Kadafiui Alžyro reportažų. Ryte paaiškėjo, kad Alžyro puslapį paprasčiausia užgrobė hakeriai, ir prirašė ten apie Kadafio mirtį.

        Jūs pastebėjote, kad lavonas guli ne pikapo kėbule ir ne ligoninės lovoje, o ant prabangaus limuzino sėdynės? Bet apie tai vėliau. O dabar sėsime ir lauksime įvykių: juk paprastai taip neatsargiai ta brolija tingėtų meluoti. Vadinasi, jiems Klinton liepė: kad nedelsiant ir bet kokia kaina!

Šaltinis: Znanie-vlast, 2011-10-22

Komentarai

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=H46AK-Oik68&feature=related

žiūrėkit kokia plikė šviečia šitam video užfiksuoto "Kadafio"

Atsakymas į:M.Kadafio

Atsakymas į:M.Kadafio nužudymas inscenizuotas?
1. Kadafis nebuvo paprastas kareivis. Turėjo visalaiką gerai atrodyti. Auksinis ginklas prie neskustos barzdos nelabai derėtų.
2. Ausis gali būti atlėpusi tik dėl to kad atsirėmus į gultą ar ką ten.
3. Kad ir buvo nuvalytas kraujas, tai nieko nekeičia, galima sugalvoti 1000 skirtingų scenarijų kaip ir kodėl tas kraujas buvo nuvalytas.
4. Tiesiog prastas fotoaparatas(tikriausiai telefone) ir apšvietimas.
5. Nelabai supratau šio punkto esmės. Vistik uotrauka neapsukta. Matosi užrašas Nokia ant telefono.
6. Nors ir neryškiai bet karpa tikrai įžiūrima.

Visi 6 punktai pritempti. Panašu į istoriją, kad amerikiečiai nebuvo nusileidę mėnulyje. Pilna įvairiausių faktų iš pirmo žvilgsnio labai įtikinamų, bet kai pasigilini...

Tikrai nepalaikau NATO. Norėčiau netgi tikėti kad Kadafis gyvas. Jūsų noras matomai dar didesnis, kad tokių faktų pririnkot.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas