Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Mėsos gamybos iš išmatų technologija

www.ne-em.ru       Atrodo, kad mokslininkams pagaliau pavyko išspręsti maisto problemą, kuri darosi vis aštresnė, žemėje sparčiai didėjant žmonių skaičiui. Jie sukūrė mėsos gaminimo iš išmatų technologiją.

       Japonijos mokslininkas Mitsuiukis Ikedas siūlo paragauti „mėsos“, pagamintos iš žmogaus išmatų. Pasak mokslininko, jam pavyko iš išmatų išskirti baltymus, reikalingus produkto pagaminimui. Tokiam maistui pagaminti tinka ne tik žmogaus išmatos, tačiau ir bet kurio mėsėdžio gyvūno išmatos.

       Kiek M.Ikedas atliko bandymų ir paragavo tokios „mėsos“, kol jam pavyko pasiekti norimą rezultatą, - viešai nepranešama. Bet tikriausiai prisiragavo nemažai įvairių skonių „maisto“. Ir galbūt buvo visai skanu, jeigu iki galo užbaigė savo bandymus. Gal ir jūs norėtumėte paragauti tokios „mėsos“?

www.ne-em.ru

www.ne-em.ru       Kita naujiena, padėsianti japoniškos mėsos gamintojams, – Virdžinijoje (JAV) pagamintas energiją generuojantis klozetas. Šis technologijos stebuklas ne tik nenaudoja vandens, tačiau žmogaus išmatas paverčia į energiją. Taip pat klozetas išmatas gali utilizuoti tolesniam jų perdirbimui, pavyzdžiui, „mėsos“ pagaminimui pagal japonų technologiją.

       Klozeto kūrėjų nuomone, klozetas puikiai įsikomponuos į kokios nors atsilikusios šalies aborigenų būstą. Be to, jį bus galima pritaikyti savo išmatų surinkimui ir pardavimui. Gal tikrai kas nors pirks tokį „gerą“ produktą, norėdami iš jo pasigaminti delikatesą – „mėsos“ pagal japonų technologiją.

Parengta pagal ne-em.ru 

2012-01-05

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas