Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?
Kapitalizmas, nes galima praturtėti kitų sąskaita
21%
Socializmas, nes tai teisingesnė ir humaniškesnė santvarka, kuri grindžiama krikščioniškais mokymais
26%
Norėčiau gyventi komunizme
53%
Iš viso balsų: 19

Dienos informacija (day.lt)


Dvi ekologinės naujienos iš JAV

http://www.billysoft.org       Apie Bilą Geitsą žino visi, bet apie jo nusikaltimus visą informaciją turi tik ribotas pasaulio oligarchijos kontingentas. Nors Geitsas ir yra idealus teisiamasis Niurnbergo tribunole. „Bilo ir Melindos fondas“ atsakingas už „vakcinos prieš gyventojų perteklių“ sukūrimą. Melinda Geits sukūrė ir remia besivystančių šalių moterų sterizacijos programą. Apskritai, šis fondas Afrikoje vykdo patį tikriausią genocidą, platindamas „vaistus“, žemę užteršdamas cheminėmis medžiagomis ir GMO. Šiuos faktus žinome daugiau ar mažiau, kaip ir už vandenyno. Bet JAV žino daugiau, negu mes, apie Geitsų JAV švietimo privatizavimo programą. Geitsų fondas, pasinaudodamas švietimo biudžetų sunkia ekonomine padėtimi, o taip ryšiais, kyšiais ir kitokiu spaudimu, stumia ne naujų privačių mokyklų statybą, o valstybinių mokyklų laikiną uždarymą ir pavertimą jas privačiomis. T. y. Geitsai paprasčiausiai iš valstybės atima mokyklas, į gatvę išvydami neturtingus vaikus ir tokiu būdu turtėja amerikiečių sąskaita.

       Ir štai šiomis dienomis iškilo dar vienas Geitsų fondo barbariškiausias nusikaltimas. Bilas Geitsas pradėjo finansuoti sieros dalelių purškimo į atmosferą projektą.

       Naujosios Meksikos valstijoje, pagal geoinžinerinių tyrinėjimų programą, bus vykdomi eksperimentai su Amerikos žmonėmis ir gamta. Eksperimento autoriai mano, kad į atmosferą išbarsčius keletą tūkstančių smulkių sieros dalelių, jos atspindės saulės spindulius, ir taip Ameriką išgelbės nuo pasaulinio atšilimo. Pastaruoju metu nuo siaubingo karščio amerikiečiams visai ištirpo smegenys. Ši vasara ypač karšta ir sausa, vidurio vakarai jau du mėnesius liepsnoja gaisruose, žūsta derlius. Todėl nestebina, kodėl kai kuriems galutinai nuvažiavo stogas.
       Net ekologai, pastoviai šaukiantys, kad reikia kovoti prieš pasaulinį atšilimą, ne iš karto sureagavo į šią naujieną. Bet po to jie vis dėlto pasisakė taip: o ar jūs ten neišprotėjote nuo visuotinio nebaudžiamumo? Ekologai pareiškė, kad tokie eksperimentai ne tik neduos naudos, o atvirkščiai, pažeis ozono sluoksnį ir kritulių balansą visoje planetoje, o taip pat padidins šiltnamio efektą sukeliančių dujų poveikį ir rūgščių lietų iškritimą. Visa tai tik pablogins ekologiją ir Amerikos bei visos planetos aprūpinimą maisto produktais.
       Be to, siera yra labai nuodinga žmogui medžiaga. Siera sukelia neurologinius sutrikimus, elgesio pasikeitimus, širdies ir kraujagyslių ligas, akių ligas, klausos sutrikimus, imuninės sistemos susilpnėjimą, virškinimo trakto ligas, inkstų ir kepenų veiklos sutrikimus, odos susirgimus, plaučių ligas, o svarbiausia - hormoninių medžiagų apykaitos ir reprodukcinės funkcijos sutrikimus. Laboratoriniai tyrimai su gyvūnais parodė, kad siera gali sunaikinti galvos smegenis, širdį ir inkstus. Per motinos pieną siera galima užkrėsti vaikus.  
       Taigi, korporacijų karas prieš „gyventojų perteklių“ prasidėjo. Ir amerikiečiams teko garbinga pareiga tapti bandomosiomis pelėmis. Matyt, karai, terorizmas, narkotikai, aplinkos užterštumas, greitas maistas ir GMO paprasčiausiai nebetenkina XXI amžiaus fašistų „didžių svajonių“.


                                                                                      ***

       Įsitikinęs, kad ir apie antrą naujieną mažai kas žino.Nors jau ir daviau nuorodas į analogiškus amerikiečių leidinius ir mokslinius tyrimus.
       Aleksas Džonsas rašo, kad Šiaurės Amerikos vakarinėje pakrantėje radiacija galėjo būti 10 kartų didesnė negu Japonijoje. Trijų mokslinių tyrimų centrų – „National Oceanic and Atmospheric Administration’s „,Pacific Marine Environmental Laboratory“ ir „GEOMAR Research Center for Marine Geosciences“ – mokslininkai atliko tyrimus dėl radioaktyvių dalelių iš Japonijos išplitimo per Ramųjį vandenyną į Ameriką. Jie mano, kad didžiausia taršos dalis turėjo ateiti būtent į vakarinę Amerikos pakrantę dėl atitinkamų tėkmių ir oro srautų. Ir nors tyrimų rezultatai pateikti atsargiu ir tariamu tonu, tokia konspiracija jau seniai neturi prasmės.  Kadangi apie realų vandens radioaktyvumą ir net apie didelį mirčių skaičių JAV nuo radiacijos jau rašė.
       Sietle nepriklausomi ekologai aptiko katastrofišką lietaus vandens užterštumą radiacija. Kovo 24 d. Džeris Poletas nustatė, kad didžiausias leistinas radiacijos lygis vandenyje viršijamas 41 kartą. Be to, jis papasakojo, kad kai kur Šiaurės Vakaruose sutiko ir dar didesnį viršijimą - 130 kartų! Didžiausia vandens radioaktyvioji tarša yra Portlende, Olimpijoje ir Boise. Valstybės sveikatos apsaugos valdininkai teigia, kad „pastoviai kontroliuoja radiacijos lygį ir nemano, kad tas lygis artimas pavojingam“.

       O tuo metu vienas JAV medicinos žurnalas dar praėjusiais metais pareiškė, kad nuo radiacijos JAV mirė mažiausiai 14000 žmonių. Žurnalistai nurodo į Fukušimą, tačiau ar tai tiesa ar ne, nežinoma. Tuo labiau, kad pačiose valstijose AE taip pat genda.

Šaltinis: antizoomby.livejournal.com, 2012-07-19


 

Susiję:

Buvęs Los Andželo FTB vadovas apie chemines trasas

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas