Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Europoje reikalauja legalizuoti kraujomaišą

       Iškart po įteisinto leidimo tos pačios lyties asmenims įsivaikinti vaikus, Europa svarsto kraujomaišos (incesto) legalizavimą. ES politikai atvirai spaudoje ir TV kraujomaišą pateikia, kaip Europos „genderinę (lyčių) normą“. Įvedama sąvoka: „incestofobija“, visus „incestofobus“ siūloma bausti. Genderine norma laikomas intymumas tarp tėvo ir dukters, motinos ir sūnaus, brolio ir sesers, o taip pat visų giminių, įskaitant kraujo giminių. Tos pačios lyties asmenys arba, kaip jie save vadina, „nauja genderinė bendruomenė“, stumia kraujomaišos įteisinimą Švedijoje, Danijoje ir Šveicarijoje.    

                                Paskelbta Europos žiniasklaidoje 

       2010 metai. Švedija, "Expressen.se". Straipsnis: Riksdago deputatė (Švedijos parlamento), priklausanti socialdemokratams, siūlo Švedijoje legalizuoti kraujomaišą.

       Švedijos parlamento deputatė Monika Grin mano, kad kraujomaišą reikia legalizuoti. Ji kovoja, kad Švedijoje intymius santykius tarp motinos ir sūnaus, tėvo ir dukters, tikrų brolių ir seserų, tarp bet kokių giminių leistų įstatymai.

       2012 metai. Danija, "FriaTider". Danijos politikai kraujomaišą pripažįsta „genderine norma“, leidžiančia Danijoje legalizuoti intymius santykius tarp tėvų ir dukterų, brolių ir seserų, motinų ir sūnų.
       2013 metai, Šveicarija. Parlamentas diskutuoja Šveicarijoje įteisinti kraujomaišą:
diskusijos vaizdo įrašas, naujienos vaizdo įrašas.

       "Metrobloggen.se". Kova su incestofobais – Europos neoliberalų programos svarbi kryptis.

       Kraujomaišos legalizavimas – tai Skandinavijoje laimėjusios liberalios revoliucijos iškovojimas, - sakoma Skandinavijos neoliberalų programos straipsnyje.

       Manau, kad jeigu keletas Europos valstybių vis tik legalizuos kraujomaišą, tai pedofilijos legalizavimas bus tik laiko klausimas. O ten ir iki senolės Europos pabaigos liks visai nedaug.

Šaltinis: beriozka-rus.livejournal.com, 2013-05-25

 

 

 

Komentarai

Dviems "naujos genderinės

Dviems "naujos genderinės bendruomenės" nariams oficialiai įsivaikinus mažametį įstatymas nebedraus jo išnaudoti ir seksualiai, todėl kad tai bus du įteisinti tėčiai. Tai net ne kraujomaiša, o tiesiog oficiali pedofilija. Sugretinus su juvenaline justicija jau galiojančia daugelyje šalių (ir Švedijoje, ir Danijoje, ir Britanijoje ir kt.), vienintelė kliūtis - nusipirkti vaiką iš įvaikinimo agentūrų.

Turbut nieko blogiau jau ir

Turbut nieko blogiau jau ir buti nebegaletu. Tevai galetu daryti ka nori su savais vaikais, prievartauti, o vaikas nebeturetu kam pasiskusti, nes jog tai LEGALU.

Pataisykit pirma straipsnio

Pataisykit pirma straipsnio sakinį!

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas