Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Kur parduoda „žmogaus“ mėsą

www.huffingtonpost.co.uk       Ar šiuolaikiniame išsivysčiusiame pasaulyje egzistuoja moralės normų ribos. O gal jis yra tiek viskuo perpildytas, kad reikalauja vis daugiau ir daugiau. Įprastos priemonės bei būdai vartotojui jau kelia tik nuobodulį ir emociškai nebeveikia. Tačiau priemonės šiuolaikinio persisotinusio vartotojo dėmesio atkreipimui ir nustebinimui nėra beribės. Todėl tenkinant jo žemus vartotojiškus poreikius kažkada prieinama riba, kurią peržengus, peržengiamos ir moralės normos.

       „Wesker& Son“ mėsininko parduotuvė Londono „Smithfield“ turguje pirkėjams siūlo nusipirkti bet kurią žmogaus skerdienos dalį: koją, ranką, ausis, pirštus, lytinius organus ar net visą kūną. Tiesa, tai yra ne žmogiena. Bent kol kas. Šios žmogaus kūno dalių pavidalą turinčios prekės pagamintos iš kiaulienos arba jautienos. Visa ši "žmogaus" mėsos pardavimo kampanija buvo daroma 2012 m. dėl kompiuterinio žaidimo „Resident Evil 6“ reklamos, pagal kurio motyvus buvo sukurtas filmas „Resident Evil“.

      Sąmokslo teorijų šalininkai sako, kad iš šiuolaikinio žmogaus atima paskutinius moralės barjerus, galutinai jį paverčia gyvuliu.

       Kad šiuolaikinės žmonijos moralė kritusi rodo filmai, žaidimai ir net šis vaizdo įrašas, kuriame lektorius pasimėgaudamas klausytojus mokina, kaip išgyventi Manhetene ekstremaliomis sąlygomis, kai nėra maisto. Jeigu ne tu, tai tave suvalgys. Trečią bado dieną. Svarbiausia išsaugoti jėgas, kad ne tave suvalgytų, bet tu kitą žmogų suvalgytum. Jis klausytojus nuramina, kad tai nieko baisaus, žmogaus mėsa skani bei naudinga, ir pataria, kaip teisingai nužudyti ir supjaustyti į gabalus - kad niekas nematytų ir neatimtų grobio.

       O gal Vakarų vartotojiškame pasaulyje aukštos moralės niekada ir nebuvo. Ir tik mūsų sovietinis auklėjimas vis dar yra tas barjeras, kuris neleidžia natūraliai priimti Vakarų iškrypėliškos moralės standartų.   

2013-06-15

Komentarai

Totali degradacija

Totali degradacija

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas