Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Bučiniai

         Liepos 6 d. švenčiama Tarptautinė bučinių diena. Vikipedijoje rašoma:

       „Bučinys – prisilietimas lūpomis prie ko nors, siekiant parodyti palankumą, pagarbą, pasisveikinimą ar atsisveikinimą, simpatiją, meilę ir pan. Atitinkamai, bučiniai būna įvairūs: draugystės, susitaikymo, džiaugsmo, giminiški, meilūs, erotiški ir kt. Tai yra visuomenėje išmokstamas elgesys.

       Dažniausiai yra bučiuojami žmonės (lūpos, rankos, kojos, kakta, pečiai ir kt.), tačiau taip pat ir negyvi daiktai – kryžius, altorius, knyga, ikonos, amuletai, nuotraukos, laiškai, kortos, kulto objektai, fetišai ir kt.

      Bučiuojama vieta iš dalies yra susijusi su jausmu, kurį bučiuojantis asmuo nori parodyti: bučiuojamos rankos reiškia pagarbą, kojos – paklusnumą, kakta – rūpestį, žandai – geranoriškumą ir svetingumą, lūpos – meilę ir prisirišimą. Bučiuojami daiktai dažniausiai reiškia pagarbą jiems, jų brangumą.“

       Kadangi čia yra linksmakampis, tai mes žiūrėsime linksmus bučinius.

       Šiuolaikiniai vaikai.

       Jei draugė nenori bučiuotis, nenusimink, ji yra ne viena moteris šioje žemėje, šalia visada atsiras nepažįstamoji, kuri norės tavo bučinių.

       Bučinys prieš snukių daužymą bokso ringe.

       Bet iš tikrųjų ringe pavojinga bučiuoti priešininką, jis gali nesuprasti gerų ketinimų arba blogai suprasti ir nokautuoti net neprasidėjus kovai.

       Beždžionės taip pat bučiuojasi.

       O tai jau zoofilija, bet netyčinė.

       O štai Japonijos jaunimas sugalvojo naują švelnių jausmų reiškimo būdą – akių laižymą, kuris neramina oftalmologus. Akys labai jautrus organas, o burnoje pilna mikrobų ir krislų, dėl to akys gali būti sudirgintos, į jas gali patekti infekcija arba gali būti traumuota ragena. Naujas jausmų reiškimo būdas sukelti ir visišką aklumą.

2013-07-05

 

Susiję:

Bučinys

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas