Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?
Kapitalizmas, nes galima praturtėti kitų sąskaita
21%
Socializmas, nes tai teisingesnė ir humaniškesnė santvarka, kuri grindžiama krikščioniškais mokymais
26%
Norėčiau gyventi komunizme
53%
Iš viso balsų: 19

Dienos informacija (day.lt)


Japonijos mokslininkai kuria „kiauliažmogį“

       „BBC Russian“ informuoja, kad Tokijo Universiteto mokslininkai atlieka eksperimentą, kurio pagrindinis tikslas yra išmokti išauginti kiaules, turinčias žmogaus kasą ir kitus žmogaus organus.

       Profesoriaus Hiro Nakaučio mokslininkų grupė jau gali pasigirti pasiekimais – jiems pavyko sukurti peles, turinčias žiurkių organus.

       Iš pradžių mokslininkai bando vienos veislės kiaulėms įdėti kitos rūšies kiaulių organus, pavyzdžiui, sukryžmina baltas ir juodas kiaules.

       Jeigu eksperimentas pavyks ir kiaulės galės išauginti žmogaus organus, tai pacientams nebereikės daugelį metų laukti donorų organų. Mokslininkai žada, kad pirmųjų rezultatų galima tikėtis po penkerių metų.

       Matyt, Japonijos mokslininkai nežino, kad Lietuvoje dėl palankių sąlygų kiauliažmogiai atsirado savaime, be mokslinių išradimų. Ypač jų daug veisiasi seime ir kitose valdžios institucijose. Tiesa, jų organai niekam netinkami ir net pavojingi, juos persodinus persiduotų visos kiauliažmogių ydos, o tai sukeltų žmonių ir visuomenės susinaikinimą.

2014-01-04

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas