Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Vitalijus Balkus. Infantilėjanti Europa kasa sau kapo duobę

       Kai aš išgirstu apie vis naujas iniciatyvas, esą apsaugančias mūsų vaikus nuo sunkumų ir nusivylimų, o tiksliau - nuo juos supančio pasaulio, negaliu susilaikyti nepaklausęs: ar tai jau riba, ar mes ir toliau ruošiamės gaminti naujas kartas, vis labiau nepritaikytas gyventi realų gyvenimą? Tiksliau pritaikytas, bet tik labai saugioje ir atsakomybės nereikalaujančioje aplinkoje, kurią, tiesa, kol kas dar galime sukurti.

       Žodžiu „mes“ aš šiuo atveju vadinu vadinamąja Vakarų civilizaciją, kuri savo gerovę vis dar kuria ne tokių „sėkmingų“ ir už socialinio rojaus gyvenančių Žemės gyventojų dėka. Kiek tai tęsis, sunku pasakyti, tačiau vis didėjantys Europos valstybių socialiniai įsipareigojimai savo piliečiams jau ir šiandien visai pagrįstai vertinami kaip sunkiai pakeliama našta.

       Akivaizdu, kad yra resursų, leidžiančių šią naštą palengvinti teisingiau perskirstant kapitalą, tačiau geruoju kapitalas su tuo nesutiks, o dualistinė šiuolaikinio europinio kapitalizmo prigimtis, kuomet viena koja stovi ant humanistinių vertybių, o kita remiasi į laisvos rinkos idėjas, neleis valstybei pernelyg aktyviai versti kapitalo dalintis savo pelnais.

       Be abejo, kitoks pasaulis įmanomas, bet tai - ne šios dienos tema. O šiandien kalbėsiu apie individo vietą dabartinėje sistemoje. Individo, kuris tik dabar įžengia į visuomenę kaip pilnateisis jos narys, ar gal dar net jo apskritai nėra.

       Kuomet Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Deividas Kameronas (David Cameron) 2013 m. padarė „atradimą“ , kad jo vadovaujamoje šalyje kvalifikuotų darbininkų vietas seniai užėmė lietuviai ir lenkai ir dėl to puolė piktintis bei raginti pastaruosius vykti namo, jis, norėdamas to ar ne, atvėrė vieną didžiausių turtingiausios Vakarų Europos dalies problemą. Ir toji problema - ne emigracijos, kaip galėtų pasirodytų iš karto, o tai, kad pernelyg komfortiškai gyvenantis ir visokeriopai socialiai apsaugotas jaunimas tiesiog neina dirbti.

       Taip, gerbiamieji, galite mane kalti prie gėdos stulpo, tačiau nenoras savęs varginti, mano manymu, taps pagrindine jaunimo nedarbo priežastimi. O gal jau ir tapo, jei pažvelgtume į Ispanijos darbo rinkos padėtį, kur jaunimo nedarbas jau perkopė 50 proc. ribą, bet, nepaisant to, šioje šalyje net ir po vadinamosios „ekonominės krizės“ yra per akis laisvų darbo vietų, kurias užima emigrantai. Paradoksas? Anaiptol, jei įdėmiau pažvelgtume į tai, kaip jaunas vakarietis ruošiamas darbo rinkai.

       Skambės keistai, tačiau aš pradėčiau nuo to, koks darbo ir dirbančio žmogaus įvaizdis kuriamas ir pateikiamas spaudos, televizijos ar kino meno.

       Visuomenėje, kurioje supratimas apie sėkmę paremtas skaičiukų algalapyje dydžiu, visiškai natūraliai didėja prestižas profesijų, kurios atrodo kaip pelningos. Be to, šioji tariama sėkmė turi ateiti atseit be didesnių pastangų. Tad ir matome televizijos ekrane nesibaigiančius filmus ir serialus, kur rodomi biuro tarnautojai, finansininkai, advokatai ir būtinai sėkmingi, turtingi, dirbantys atskirame kabinete ir važinėjantys prabangia mašina. Apie tai, kad teisininko ar vadybininko diplomas dabar jau yra tiesioginis bilietas į Darbo Biržą, šios filmus žiūrintis paauglys juk sužinos daug vėliau. O tuomet išaugs nauji gražių pasakų žiūrovai ir užburtas ratas suksis toliau. Būti vairuotoju, šaltkalviu ar statybininku - gėda. Ir, sakyčiau, jau didesnė gėda, nei visai nedirbti ir metų metus gyventi iš pašalpos, kaip tai įprasta sotesnėje Europos dalyje, ar tėvų išlaikomam, kaip tai labiau įprasta pas mus. Tam, kad atrastume gilesnes šaknis, pažvelkime į dar ankstyvesnį piliečio vystymosi laikotarpį.

       „Jei tėvai verčia daryti namų darbus - paskambink mums!“ - būtent toks tekstas puikuojasi ant liūdną šlovę pelniusios Norvegijos vaikų teisių apsaugos tarnybos plakatų, iškabintų mokyklose. Nesunku suprasti, kad ne tai, kad skambutis, o pati grėsmė, kad toks skambutis bus, atgraso net ir sąmoningus tėvus nuo bandymų auklėti vaikus pagarbos darbui dvasioje. Darbas juk yra bausmė, prievolė, baubas, kuriuo gąsdinama. Na, o jei kam ir reikia dirbti sunkius darbus, tai tam yra emigrantai. Na, o paties juodžiausio darbo, kuris leidžia užpildyti parduotuvės lentynas, vakariečiai apskritai nemato, o tiksliau - nenori matyti. Vietnamas, Indija ar Tailandas juk taip toli, kad net žymiausios kompanijos, savo šalyse vadinamos socialiai atsakingomis, pernelyg nesijaudina pagautos išnaudojant tolimų šalių darbininkus, tarp jų ir vaikus, nes vakariečiui dažniausiai tai jau nėra svarbu.

       Ir štai čia mes prieiname prie dar vieno, iš pirmo žvilgsnio nesusijusio su šiandienine tema dalyko. Jau vaikystėje mokoma, kad negali būti vertinamas už savo darbą. Tiksliau, negali būti viešai pripažintas geresniu ten, kur esi pasiekęs geresnio rezultato savo paties darbu. Atrodytų, kad atsisakymas vertinti vaikų mokymosi pasiekimus pažymiais iš tikro, kaip teigia šios būtent iš „senosios“ Europos dalies atvežtos idėjos šalininkai, mažina įtampą ir apsaugo nuo galimų patyčių.

       Tačiau ne pažymiai yra didžiausia nelygybės priežastis, o turtinė tėvų padėtis, ir jos vaikas negali niekaip įtakoti. Jei taip jau norisi sumažinti streso lygį vaikų kolektyve, tuomet pirmiausiai reikia uždrausti visą prekių ir paslaugų reklamą, orientuotą į vaikus. Nes tėvai, negalintys nusipirkti populiarų žaislą ar madingą rūbą, beveik garantuotai išgirs iš vaiko, kad kolektyve jis yra „balta varna“, ir aplinkinių elgesys jo atžvilgiu atitinkamas.

       Tai, kad konkurencija „kokybiškiau“ vartojant yra normalu, kaip matome, indoktrinuojama nuo pat vaikystės, o štai varžymasis savo darbu yra laikomas nenatūraliu ir net žalingu.Ir blogiausia, kad pastangų ir rezultato sąsajų suvokimo nemokoma tuomet, kai būtent jis ir turėtų formuotis. Šiuolaikinio kapitalizmo dualistinė prigimtis, apie kurią rašiau, kaip matote, pakankamai akivaizdi ir tik ką paminėtu atveju.

       Nevardinsiu aibės kitų sunkiai paaiškinamų dalykų – tokių kaip: realios teisinės nepilnamečių ar jaunuolių atsakomybės nebuvimas, pernelyg ilgas privalomas vaikų išlaikymas, kuris tam tikrai atvejais siekia net 24 metus, - nes įvardinti visas blogybes nėra mano tikslas ir to, ką parašiau aukščiau, manau, pakanka prieiti prie akivaizdžios išvados - Europa sparčiai infantilėja. Šiuo atveju Europą supraskime kaip jos „čiabuvius“ , nes emigrantų kultūroje padėtis kitokia. Prancūzijoje atlikti tyrimai parodė, kad prancūzas į darbo rinką ateina 3-4 metais vėliau nei emigrantų vaikas. Neretransliuokime dažniausiai konservatorių skleidžiamo mito, esą dauguma emigrantų nedirba - vertinant, pvz., Ispanijos ar Graikijos statistiką puikai pamatytume, kad tarp emigrantų nedarbas yra mažesnis nei tarp vietinių, tiesiog vargetą emigrantą kur kas lengviau pastebėti ir baksnojant į jį iš to darytis politinį kapitalą.

       Darykime išvadas, kurios yra nors ir nepolitkorektiškos, bet labai akivaizdžios. „Senų“ europiečių palikuonis gal ir kurį laiką bus privilegijuota gyventojų grupė, tačiau tai tęsis lygiai tiek laiko, kol daug veržlesni emigrantų vaikai netaps dauguma žemyno universitetuose ir jau jie formuos naują Europos veidą. Gerai tai ar blogai, nesiimu spręsti, nes esu žmogus labai pragmatiškai, žiūrintis į kultūrų kaitą ir suprantu, kad tai, kas silpną gali arba sustiprinti, arba išnykti amžiams, kaip kažkada gyvenimu be pastangų, ir, beje, dažnai kaimynų išnaudojimo dėka besimėgavusi Romos Imperija išnyko veržlesniems barbarams atėjus.

       Laiką, kuomet taps galutinai aišku, ar Europa perspektyvoje vis tik liks tokia, kokią mes įpratę matyti, ar prasidės jos erozija, gali paspartinti ir dar vienas veiksnys. Visai netikėtai JAV valdžia prabilo apie savo šalies reindustrializaciją, t.y. procesą, kuomet jos pramonė iš trečių šalių (pirmiausiai iš Kinijos) būtų grąžinama atgal į Ameriką. Stebėtina, tačiau net ir liberaliausios ekonomikos šalyje kapitalo prarasti pelnai jau nenusveria galimos naudos iš naujai sukurtų darbo vietų ir „liaudies“ vartojimo pagyvėjimo pramonei sugrįžus.

       Panašus procesas teoriškai turėtų įvykti ir Europoje, nes trečiose šalyse pagaminta „europietiška“ produkcija pradės nusileisti patrauklumu JAV gamintai. Ir štai tuomet visu aštrumu iškils klausimas: tai kas vis tik dirbs, o tiksliau, kas norės ir mokės dirbti taip pasikeitus sąlygoms?

       Nenoriu užbaigti straipsnio liūdna gaida, juolab, kad vis dar gyvename visuomenėje, kurioje dauguma jaunuolių vis dar nesibaido darbo, kaip jų „kolegos“ Vakaruose. Ir, manau, esame vieni mažiausiai paveikti paniekos darbui madai. Tačiau liaukimės ir toliau demotyvuoti mūsų vaikus ir jaunimą, leiskime jiems būti ir savarankiškais, ir atsakingais, ir iniciatyviais. Ir mokykime juos, kad darbas yra kūrinantysis pradas, o ne bausmė. Kitaip laukite ir mūsų mokyklose skelbimų: „Verčia dirbti namų darbus- paskambink mums!“.

Vitalijus Balkus, 2014-05-17

Komentarai

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]nike lebron shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

[url=http://www.stephencurry-

[url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost shoes[/url]
[url=http://www.adidasultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url]
[url=http://www.yeezy--boost.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url]
[url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7[/url]
[url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url]
[url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url]
[url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url]
[url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie irving shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]air max 270[/url]
[url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron shoes[/url]
[url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url]
[url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe shoes[/url]
[url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]adidas yeezy boost[/url]
[url=http://www.adidasboostyeezy.us.com]yeezy boost[/url]
[url=http://www.lebronsoldier11.org]lebron soldier 11[/url]
[url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url]

Throw three points seriously

Throw three points seriously isn't the whole garage daily work, and don't forget about, Stephen curry is this team in assists and also steals, he averaged 6. 7 assists inside regular season, 14 in the league and the playoffs [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] is actually averaging 9. 3 assists as the league the first! Let's imagine a graphic, 40 minutes per game inside the Treasury, attack launched a multitude of times, there are always some ball he wasn't in the outside, but the baseball inside, attracted a increase... What will happen next? There was a man he is able to tell you the response, [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] he called clay - Thompson, from the fantastic state warriors, he made in 2010 211 3-pointers, finished third within the league, and that 211 3-pointers, 68 comes from the assists of Stephen curry.

12-13 period to contrast the car port and ray Allen inside '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and he or she is the Seattle supersonics. That will year, Allen's 269 connected with 653 three-point shots, picture 41. 2%, as Stephen -- 272 of 600 images in his Arsenal, of up to 45. 3%; That calendar year, Alan ball attack develop 3 ratio is lower than a quarter, compared along with 38. 6% in data source; That year, Allen's assists the phone number 3. 7, less than the Treasury for three aids. So the outline, the image of alternative 3-pointers hand straight down the garage outline: he not just completed the sharpshooter history, his teammates for his / her creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities concurrently, through the ball discovery, stopped for no allows 3-pointer of shots. Moreover, he also can move assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Besides can catch vote, will even urgent stopped, can produce more opportunities to people, this star, unique! I am just [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] afraid, just use "striker" two words are already unable to define Stephen curry, also need to be in with some sort of "great" rhetoric.

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Nike CR7 Football Boots[/url] [url=http://www.kd-11.us]kd 11[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.kobebryantjersey.us]kobe bryant jersey[/url] [url=http://www.vibram.us.com]vibram fivefingers[/url] [url=http://www.kyrie2.us]kyrie 2[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas soccer cleats[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com]nike air more uptempo[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.calvinklein-underwear.us.com]calvin klein[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikecr7.com]Nike CR7 Cleats[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.lebron-16.com]lebron 16[/url] [url=http://www.stephencurry--shoes.us.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kevindurantjersey.us.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.ultraboostshoes.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.pgshoes.com]pg shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax97.us.com]nike air max 97[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]soldier 11[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nike-mercurial.us]nike mercurial[/url] [url=http://www.airmax270.us]nike air max 270[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.asicsgelkayano23.com]asics gel kayano 23[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.pumafentyslides.us]puma fenty slides[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers suede[/url] [url=http://www.nikepegasus35.com]pegasus 35[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.airmax90.us]air max 90[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us.com]kobe bryant shoes[/url] [url=http://www.curry-5.us.com]curry 5[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas porsche design shoes[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie shoes 3[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.airforce-1.us]nike air force 1[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.lebron-14.us]nike lebron 14[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.nikehyperdunk.us.com]nike hyperdunk[/url] [url=http://www.airjordan32.us]air jordan 32[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com]adidas yeezy outlet[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14[/url] [url=http://www.vansshoes.us.com]vans shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url]

Garage within the stephen

Garage within the stephen curry shoes second dribbling is toward the turn on the left side from the body without any slowdown, the footsteps choiceness and rapidly, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like the middle of gravity down, then struggled to jump to complete, the garage action more concise. Don't waste any wedding ceremony, just jump off the bottom, slightly triggered his capturing action instantly. "He is not only just about the most pure great scorer, he even gave shot two words for making the definition, the entire shooting art played a new revolutionary role. "The bobcats brain scout work Adam : Mr Libby said Treasury.

Countertop frames in 6 min's and 31 seconds, garage from his upper body slightly next point position organized the ball, the index finger and middle finger instinct to discover gaps in the rubber ball center. His hand gently lifted back, left his palm the baseball, but still control in between his fingers. His right arm into every one of the joints is close to be able to 90 degree Angle, through the shoulder to the shoulder, from the elbow to the wrist, from wrist to reference, as if a bistro waiter in carrying a new tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound in the front, curry shoes need to speed up their action in the Treasury, since the childhood to lay an excellent foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting are able to keep perfect posture and toughness. And in addition to perfect hand movements, garage includes a precise shot needed yet another factor: enough deep muscles memory. Shooting touch is not a proper adjective, any player, able to throw a great shooting there is nevertheless one secret to all - month after month, year after year train, until a set involving complex dynamic chain implanted into parts of your muscles. Garage never resist like monks meditate boring training, it also helped while he graduated from senior high school, eventually grow into another leading little-known Davidson higher education NCAA elite last 8.

"Game changing, there is no time to kd shoes you see your own shooting actions is correct, " curry claimed, "you can only depend upon their daily at the courses ground building muscle ram, hit and believe that people can. We're so plenty of practice in training, as a way to the game, you can make use of instinct to react. But if it is not in the right way, the game will experience very strange. ".

Tag: kyrie irving shoes adidas yeezy nike sock racer puma suede kd 11 shoes kyrie irving shoes lebron 14 shoes nike zoom vaporfly elite adidas eqt nike air presto lebron soldier 10 jordan retro ultra boost lebron shoes kevin durant jersey birkenstock sandals lebron james shoes stephen curry basketball shoes kobe shoes kyrie 3 shoes Nike CR7 nike air vapormax adidas ultra boost 4 curry 5 adidas nmd runner air jordan shoes lebron 15 birkenstock sandals kyrie 1 kd 10 Lebron soldier 11 kyrie 2 vibram shoes stephen curry shoes yeezy boost air max 270 nike huarache adidas deerupt nike kyrie 4 under armour shoes kobe bryant jersey nike lebron 14 puma fenty slides curry 5 nike kyrie shoes puma fenty john wall shoes ultra boost 3.0 kyrie irving jersey paul george shoes Cristiano Ronaldo CR7 puma fenty curry 2 stephen curry jersey Nike Pegasus 35 nike zoom vaporfly puma fenty calvin klein underwear kevin durant shoes kyire 3 adidas iniki kyrie irving shoes vans shoes nike epic react kyrie 4 confetti kyrie irving shoes kobe shoes kyrie 4 adidas boost air jordan 32 kyrie 4 halloween puma rihanna creepers suede kyrie 3 kd shoes lebron 16 vans sk8 hi yeezy shoes hand spinner kobe 10 adidas zx flux adidas yeezy stephen curry shoes adidas ultra boost uncaged kyrie 4 kd 11 curry 5

Knight's tactic clearly,

Knight's tactic clearly, today is to help cling to garage, do not give him any likelihood, and Kevin durant is always private with defense. But garage or under heavy defensive seek out opportunities, such as encounter stephen curry shoes low, he mobilized, utilize the other fear his outside ability garage easily won two points.

The last 80 seconds in the first half, durant had missed shots from outside, your basket three players are knights, including Thompson, lebron, as a result, the Treasury rushed in to the basket from the long position, unexpectedly the offensive rebounds inside knight encirclement! Then he / she points ball durant, exactly who finished scores!

And the other half, knight to defensive strategy seems to be shaken, they don't have an excessive amount of double again, help, oddly enough, JR in 1 upon 1 against Arsenal, and directly put the particular garage was pushed towards ground.

Sure enough, the knight defensive shaken curry shoes immediately after scoring started rising within his Arsenal, outside their 3-pointer by continuous, during that time he was given an opportunity to just like Kevin durant got chance from the first half. After three points inside database is still hit, he this section one bomb underneath the 14 points.

Today is usually June 1, the time kevin durant shoes will be the international children's day, it seems in the "primary school" is amongst the holiday today.

Small garage finish I rested most of the holiday to battle, he is still the contribution to the brilliant stroke, but additionally pass a 3-pointer by means of Kevin durant. The past 3 minutes, garage off prior to schedule, because the video game had no suspense.

Tag: kyrie irving shoes lebron 16 vans sk8 hi nike epic react nike zoom vaporfly elite puma fenty slides kyrie shoes 3 kyrie irving basketball shoes Nike Pegasus 35 puma fenty asics gel kayano 23 nike sock racer paul george shoes kyrie 4 confetti jordan retro kyire 3 air jordan 32 kobe 11 lebron shoes adidas iniki adidas boost adidas ultra boost kd 10 lebron 14 kd shoes curry 5 kyrie shoes adidas ultra boost curry 5 puma suede nike epic react nike huarache adidas yeezy nike mercurial nike air more uptempo curry 5 calvin klein james harden vol 2 kyrie 4 Nike Soccer Cleats kyrie irving shoes kyrie 1 vans shoes kyrie 2 kobe bryant shoes birkenstock birkenstock sandals curry shoes kyrie 4 shoes kyrie 4 halloween stephen curry jersey puma fenty kobe shoes kyrie irving shoes kyrie 4 kobe 10 nike air max 97 kobe bryant jersey nike air vapormax kyrie irving jersey adidas ultra boost 4 nike kd 11 lebron james shoes curry 4 shoes kyrie irving jersey new era caps adidas crazy explosive stephen curry shoes kyrie 3 air force 1 nike lebron 14 Lebron soldier 11 kyrie 4 lebron soldier 10 nike air presto under armour shoes air max 270 nike zoom vaporfly air jordan shoes john wall shoes curry 5 Nike Lebron James Shoes kyrie 2 shoes adidas deerupt mizuno running shoes lebron soldier 11

Half-court complete,stephen

Half-court complete,stephen curry shoes the garage 12 things and 4 rebounds 6 helps, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 has got the upper hand slightly. But as knight defeat inside the second half, even his one-on-one hit his factors. In this series, OuWenBen needs to have certain advantages in counterpoint, such as finals last year, for the reason that season of Christmas battles, with their strong particular fortunes turned.

But today the warriors in the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen curry shoes to search for the rhythm. Actually, today usually was clay - Thompson Head of the family Owen, although Owen hit a dead when in front of him, but clay height reach or to some extent, limits the Owen's invasion. In only a few times industry by storm single singled out in his Arsenal, although Owen has good performance, but also it's hard another for a knight.

Complete play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists within the Treasury, 6 of 11 three-point kd shoes pictures. 24 points and 3 rebounds, 2 assists, Owen has scored 17 points within the first half, he scored seven points in the second half. Facing the big four with the mighty, and only Eileen Owen in one-on-one earn garage have chances, but today's garage to accomplish better.

Tag: kyrie irving shoes curry 5 kobe 10 puma fenty slides michael jordan shoes ultra boost 3.0 puma fenty Nike CR7 kd shoes birkenstock shoes nike mercurial kevin durant jersey curry shoes birkenstock sandals adidas ultra boost 4 nike vapormax shoes kyrie irving shoes vans shoes adidas zx flux Lebron Shoes curry 5 shoes lebron 14 shoes nike air presto kyrie shoes 3 hand spinner stephen curry jersey kyrie 5 nike air force 1 adidas porsche shoes Nike Football Cleats kyrie 4 halloween lebron james shoes ultra boost kyrie 4 adidas yeezy boost nike sock racer lebron 15 adidas nmd shoes yeezy shoes Nike CR7 kobe bryant jersey mizuno shoes kobe shoes nike air vapormax puma fenty asics gel kayano 23 stephen curry shoes vibram shoes kyrie irving jersey adidas iniki kyrie irving jersey kd 11 shoes curry 2 james harden vol 2 lebron 16 john wall shoes lebron soldier 10 kyrie 4 confetti kyrie 4 lebron james shoes adidas eqt kyrie irving shoes kobe shoes nike air max 97 under armour shoes Lebron soldier 11 adidas boost ultra boost adidas deerupt runner kyrie 2 shoes nike epic react curry 4 shoes adidas football cleats nike air max 270 new era caps air jordan shoes nike pg 2 paul george shoes lebron james shoes kyrie 2 kyrie 4 nike free vans sk8 hi kd shoes nike huarache nike zoom vaporfly elite

Throw three points just isn't

Throw three points just isn't the whole garage regular work, and don't overlook, Stephen curry is the team in assists along with steals, he averaged 6. 7 assists in the regular season, 14 within the league and the playoffs stephen curry shoes can be averaging 9. 3 assists since the league the first! Let's imagine a graphic, 40 minutes per game in the Treasury, attack launched many times, there are always a few ball he wasn't in the outside, but the golf ball inside, attracted a dual... What will happen then? There was a man he can tell you the reply, curry shoes he called clay - Thompson, from the fantastic state warriors, he made this year 211 3-pointers, finished third from the league, and that 211 3-pointers, 68 is derived from the assists of Stephen curry.

12-13 period to contrast the garage and ray Allen inside '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and he's the Seattle supersonics. Which year, Allen's 269 regarding 653 three-point shots, picture 41. 2%, as Stephen : 272 of 600 shots in his Arsenal, often 45. 3%; That yr, Alan ball attack create 3 ratio is below a quarter, compared together with 38. 6% in repository; That year, Allen's assists the quantity 3. 7, less versus Treasury for three facilitates. So the outline, the image of your alternative 3-pointers hand down the garage outline: he not just completed the sharpshooter backdrop, his teammates for their creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities while doing so, through the ball state-of-the-art, stopped for no allows 3-pointer of shots. Also, he also can go assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Not only can catch vote, will likely urgent stopped, can develop more opportunities to others, this star, unique! Now i am kd shoes afraid, just use "striker" two words happen to be unable to define Stephen curry, must also be in with the "great" rhetoric.

Tag: kyrie irving shoes kyrie 2 shoes nike free curry 4 shoes kyrie irving shoes adidas iniki adidas ultra boost uncaged calvin klein kyrie 4 shoes lebron shoes vans sk8 hi kyrie 4 confetti adidas boost adidas yeezy kyrie shoes 3 yeezy boost nike hyperdunk kyrie 4 halloween Nike Football Cleats kyrie 4 michael jordan shoes nike pg 2 adidas porsche shoes kyrie irving jersey nike vapormax shoes kobe shoes Lebron James Shoes adidas nmd runner stephen curry shoes nike air max 97 Nike CR7 asics gel kayano 23 puma rihanna creepers harden vol 2 john wall shoes adidas yeezy outlet puma fenty mizuno running shoes kd shoes kobe bryant shoes kd 11 new era caps kyrie 4 adidas deerupt yeezy shoes adidas ultra boost 4 air max 270 nike epic react flyknit curry 5 nike air more uptempo adidas eqt nike kd 11 Nike Pegasus 35 curry 5 shoes birkenstock kyrie 4 halloween curry 2 nike zoom vaporfly nike huarache air max 270 adidas crazy explosive lebron 14 vans shoes stephen curry jersey kd shoes hand spinner kyrie irving shoes lebron soldier 10 stephen curry shoes nike epic react flyknit kyrie irving shoes nike kyrie 3 air jordan shoes kyrie irving jersey kyrie 4 puma suede kyire 3 puma fenty ultra boost 3.0 kyrie 3 kyrie 1 kobe 10 kevin durant jersey paul george shoes lebron james shoes kyrie 5

Finals last season, Arsenal's

Finals last season, Arsenal's performance kevin durant shoes just isn't very ideal, although the information well, but the efficiency just isn't high, and his returning pass error, defensive irvine was created key 3 points have grown a "black spots" second, apparently, in hope that with this to prove himself.

Simply no, after the opening, the three points inside the database and didn't hit two shots, on the particular contrary, the knight about three points would hit quite a few over there. Garage or concentrate on defense, he para including lebron, Irwin, JR., continues to be people already, also include successful prevention.

In transferring, did well in your Treasury, the ball to your teammate are fed appropriately, but Mr Chu in many opportunity attack. 04 seconds left inside the first quarter, garage dribble towards frontcourt, rhythm, but they are confident the take a couple of steps away from the three-point line and it's really necessary to make curry shoes movements, the ball! This is also the warriors in the primary 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances around the right side of the camp again in a 3 points!

It is worth mentioning how the opening, the garage proper arm was wearing a black gear, it can also be because his right elbow inside game before the old injury features a relapse, however, with the action, he has to pull off protective devices. Gear, this indicates, has affected the cope with, before he took off as i feel much better.

Throughout against lebron James, the defense does very well in his Arsenal, but after he was lebron was a knocked out, the referee possesses stephen curry shoes blown the garage obstructing foul, garage on the floor is various, make action towards referee said lebron shoulder.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, a myriad of people all the way up his defense, which include lebron, but Treasury first in a myriad of dazzling dribble move Thompson, following air and rival accident cases, the hard to score.

Tag: kyrie irving shoes adidas yeezy kyrie 3 shoes nike huarache kyrie irving shoes kyrie 3 stephen curry basketball shoes curry 2 nike air max 270 kyrie 4 vans shoes nike sock racer adidas porsche shoes adidas nmd kd shoes nike kobe shoes kyrie 4 halloween lebron 14 puma fenty nike zoom vaporfly nike air vapormax adidas boost stephen curry jersey kyrie 4 lebron 16 curry 4 shoes kyrie irving shoes kyrie 4 confetti Lebron soldier 11 ultra boost 3.0 nike hyperdunk nike epic react kyrie irving jersey lebron james shoes hand spinner kyrie 1 adidas crazy explosive kyrie 5 kd shoes mizuno running shoes kyrie 2 nike zoom vaporfly elite lebron 15 yeezy shoes michael jordan shoes kd 10 kyrie irving shoes paul george shoes vans sk8 hi kd 11 kyrie irving jersey adidas football cleats air max 90 adidas eqt james harden vol 2 nike vapormax new era caps adidas ultra boost kyrie irving shoes air max 270 puma rihanna creepers camo kyrie 3 calvin klein curry 5 kyrie 4 Nike Football Cleats lebron soldier 10 nike free vibram Nike CR7 Football Boots lebron soldier 11 pegasus 35 Nike CR7 Cleats nike epic react flyknit jordan 32 adidas iniki kobe bryant jersey nike air more uptempo curry 5 shoes yeezy boost lebron 14 shoes puma fenty air force 1 kd 11 curry 5 kyire 3

Knight's approach clearly,

Knight's approach clearly, today is to be able to cling to garage, do not give him any chance, and Kevin durant is always one on one with defense. But garage or under heavy defensive try to find opportunities, such as face stephen curry shoes low, he mobilized, utilize other fear his circumference ability garage easily have scored two points.

The last 80 seconds within the first half, durant skipped shots from outside, this basket three players usually are knights, including Thompson, lebron, subsequently, the Treasury rushed into the basket from the long position, unexpectedly the offensive rebounds from the knight encirclement! Then they points ball durant, who finished scores!

And the next half, knight to defensive strategy appears to be shaken, they don't have a lot of double again, help, curiously, JR in 1 upon 1 against Arsenal, and directly put the particular garage was pushed for the ground.

Sure enough, your knight defensive shaken curry shoes right after scoring started rising within his Arsenal, outside his 3-pointer by continuous, during that time he was given the means to just like Kevin durant got chance from the first half. After three points inside database is still attack, he this section one bomb within the 14 points.

Today can be June 1, the time kd shoes could be the international children's day, it seems in the "primary school" is just about the holiday today.

Small garage finish I rested almost all of the holiday to battle, they are still the contribution towards brilliant stroke, but additionally pass a 3-pointer through Kevin durant. The previous 3 minutes, garage off before schedule, because the game had no suspense.

Tag: kyrie irving shoes nike lebron 14 lebron 15 Nike CR7 Football Boots nike kobe shoes kyrie irving shoes kyrie 4 kyrie 1 kyrie 3 curry 4 shoes michael jordan shoes puma suede lebron 16 kyrie 2 adidas iniki kd 11 shoes adidas ultra boost uncaged Nike CR7 kyrie shoes 3 new era caps nike air max 97 birkenstock puma fenty stephen curry shoes stephen curry shoes air max 270 air max 90 lebron soldier 10 hand spinner nike epic react flyknit nike air vapormax adidas football cleats Lebron soldier 11 nike air presto kyrie irving jersey Nike Pegasus 35 pg shoes kyrie 4 halloween kyrie 3 curry 5 kyrie irving shoes air jordan 32 ultra boost 3.0 curry 2 yeezy shoes nike free vibram fivefingers kd 10 adidas yeezy lebron soldier 10 nike air more uptempo ultra boost vans sk8 hi under armour shoes adidas deerupt runner kyire 3 vans shoes curry 5 shoes puma rihanna kyrie 4 adidas crazy explosive curry 5 nike kyrie shoes nike lebron shoes adidas nmd shoes nike sock racer porsche design shoes kyrie irving shoes puma fenty james harden vol 2 nike zoom vaporfly Lebron Shoes puma fenty slides stephen curry jersey Nike Football Cleats calvin klein nike air max 270 kobe bryant jersey jordan retro adidas yeezy outlet kobe shoes nike air vapormax lebron soldier 11 air jordan shoes adidas boost kevin durant shoes

"I got accustomed to my

"I got accustomed to my evaluation, " curry recalled,kevin durant shoes "people said I had been too short, don't enjoy college basketball, then for the same reason that Could not play in the NBA. People don't think I can play protect, then said I am not just a pure point guard, until October of a year ago, I also found the general manager of funny to my opinion as the league next good shooting guard. I've got not yet fully engage in their full potential, so i set a higher typical to himself, committed to continuously improve to be more outstanding. "

"We've never met having it . curry shoes him so great shooting in all directions, " warriors coach mark Jackson said, "and roll, stop and go empty-handed, hook hand, step back, leg, in the face regarding two double forced to help......, any thought of capturing mode, you can see he could be astonishingly. We have in no way seen anyone can accomplish this level, his Steve Nash (microblogging) played an increased level, the two-time MVP give, shooting is incredible, but it's also a level. And his other like reggie burns, Chris mullin, such while dell and I played together - Ellis, dell -- Arsenal, they are most fantastic striker, but they will didn't garage so detailed, this guy is absolutely no limit. "

Timer in addition to dance, 6 minutes stephen curry shoes and 30 seconds, Davis is doing everything we can to near the garage, but still late step. Garage again to complete a beautiful jumper - it isn't strictly jumper, his toe will be out from the ground, under the condition in the body is still increasing, use forefinger and middle finger touch to finish the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as between ball and floor with an additional 10 degrees Angle. NBA players to period takes 0. 6 seconds typically, the garage from arranging action to dial the particular ball moves, it merely takes 0. 4 moments. Fast to make up with the deficiency of the storage height, the ball well stay away from the opponent blocking fly toward the basket in the operation, the look of garage is obviously along with them. His arm still moves in the event the posture, and of his or her teammates has begun to pose three gestures...

Tag: kyrie irving shoes kevin durant jersey curry 4 shoes air force 1 adidas porsche design nike vapormax john wall shoes adidas iniki kobe bryant jersey kyrie 1 nike vapormax lebron 15 kd shoes puma fenty michael jordan shoes mizuno running shoes stephen curry shoes lebron 14 Nike Football Cleats adidas nmd adidas yeezy boost adidas football cleats lebron shoes jordan retro nike air presto pg shoes curry shoes kyrie irving jersey nike kyrie 3 nike sock racer kevin durant shoes nike air more uptempo kyrie 4 halloween kobe 11 under armour shoes curry 2 curry 5 kyrie irving basketball shoes kd 11 lebron 16 curry 5 shoes nike mercurial Nike Pegasus 35 curry 5 adidas crazy explosive kyrie 4 shoes lebron 14 ultra boost 3.0 kyrie 4 lebron soldier 10 kyrie 2 air jordan shoes kyrie 4 hand spinner Lebron Shoes lebron james shoes yeezy shoes adidas boost nike air max 270 nike air max 97 calvin klein adidas yeezy outlet nike huarache vibram shoes kyrie irving jersey kyrie 2 shoes birkenstock adidas eqt Nike CR7 Football Boots kyrie 4 confetti lebron soldier 10 puma fenty curry 5 kobe shoes kyrie shoes puma rihanna creepers camo puma fenty ultra boost kd 10 Cristiano Ronaldo CR7 puma suede nike epic react flyknit kyrie 4 nike pg 2 new era caps adidas deerupt

A pair of steals in his

A pair of steals in his Toolbox, stephen curry shoes in the first 1 / 4, and the two steals to garage a total of 106 times from the playoffs career steals, which transcends the rick Craig, became the steals inside history of the warriors team within the playoffs.

Garage into seven three-pointers inside the game, this also let his / her playoff three-pointers hit number up to 261, match the Robert horry, ninth three points in playoff historical past list. Distance comes eighth Chauncey billups, he furthermore only six three things.

37 points in just three games, came curry shoes your, and this is his this year, including playoffs) eighth score 35 + game with three alone, in excess of 7 times of Russell westbrook, the top league.

So many record the very first world war, there is no doubt that the game can be reportedly the garage in this series played the best game. The first about three games, garage is averaging 28. 3 points and several. 7 rebounds, 6 aids, shooting 40. 3% in addition to 35. 3% from several, compared with the standard season shooting stage, a specific degree of decline, even so the game, garage completely nuts. The blazers in numerous players to hound your ex, but no one can easily disturb his rhythm. Storage, as it were, in the game again to discover "day day" feeling.

11 three-point collection out hand, hit kevin durant shoes 7 goals, including vast miles of three points. Wearing warriors baseball hat sitting inside stands to watch your old garage, it also appears to have son's playing god appear to be some incredible performance. The lens towards old garage, he cannot help but shook his head.

Of course, it doesn't matter what other people think, garage three points because of their own performance with absolute confidence. In the 3rd quarter the warriors along with 88-58 big lead your blazers, garage outside the three-point line again, the ball faraway from the one hand, he turned back field, the ball firmly in to the basket, the whole pandemonium. Can put the three points with this state, the other gathering can say what?

Tag: kyrie irving shoes kd shoes Nike CR7 Cleats adidas ultra boost yeezy shoes lebron 14 shoes kyrie 3 lebron 15 birkenstock sandals nike huarache kyrie 2 nike air presto calvin klein Lebron soldier 11 hand spinner kyrie irving shoes kobe shoes nike zoom vaporfly Nike Soccer Cleats soldier 11 adidas iniki adidas nmd shoes kyrie irving jersey nike air vapormax kobe 10 kyrie 4 halloween kyrie 5 adidas ultra boost nike sock racer lebron james shoes kyrie irving shoes adidas deerupt runner lebron soldier 10 adidas eqt nike lebron 14 new era caps kobe bryant shoes curry 5 nike air max 97 adidas zx flux nike air max 270 adidas boost ultra boost 3.0 john wall shoes jordan retro nike kyrie shoes curry 5 curry 2 puma fenty slides nike air max 270 kyrie 1 birkenstock lebron james shoes puma fenty under armour shoes michael jordan shoes nike free kyrie 4 curry shoes Lebron Shoes asics gel kayano 23 vibram kyrie 4 stephen curry shoes pegasus 35 curry 4 shoes nike vapormax kyrie 4 confetti kyrie irving jersey lebron soldier 10 lebron 16 nike mercurial kyrie 4 curry shoes pg shoes kobe 11 yeezy boost ultra boost 4.0 kyrie irving shoes nike air more uptempo kd 11 nike air force 1 kyrie 4 halloween adidas yeezy puma suede stephen curry jersey

Garage underneath the stephen

Garage underneath the stephen curry shoes second dribbling is toward the start the left side on the body without any slowdown, his footsteps choiceness and quick, soon arrived at the position you would like to go. Unlike most pitcher like the midst of gravity down, then struggled to jump to try and do, the garage action far more concise. Don't waste any wedding ceremony, just jump off the ground, slightly triggered his firing action instantly. "He is not only just about the most pure great scorer, he even gave shot two words to make the definition, the complete shooting art played a revolutionary role. "The bobcats mind scout work Adam - Mr Libby said Treasury.

Counter-top frames in 6 units and 31 seconds, garage from his breasts slightly next point position organized the ball, the index finger and also middle finger instinct to get gaps in the silicone ball center. His arm gently lifted back, eventually left his palm the basketball, but still control in between his fingers. His right arm into all the joints is close in order to 90 degree Angle, from your shoulder to the knee, from the elbow for the wrist, from wrist to refer to, as if a bistro waiter in carrying any tray.

Glen Davis clippers, 289 - pound ahead, curry shoes need to speed up their action within the Treasury, since the childhood to lay an excellent foundation for complete to garage in different state, the right arm and shooting can keep perfect posture and durability. And in addition to master hand movements, garage features a precise shot needed a different factor: enough deep muscles memory. Shooting touch seriously isn't a proper adjective, a single player, able to throw an excellent shooting there is but one secret to all - year after year, year after year train, until a set of complex dynamic chain implanted into muscle tissue. Garage never resist for example monks meditate boring exercise, it also helped whenever he graduated from high school, eventually grow into a separate leading little-known Davidson university NCAA elite last eight.

"Game changing, there is no time to kevin durant shoes you think about your own shooting actions is correct, " curry explained, "you can only depend upon their daily at it ground building muscle storage, hit and believe that we can. We're so many practice in training, as a way to the game, you can make use of instinct to react. But if it is not in the right way, the game will sense very strange. ".

Tag: kyrie irving shoes kyrie 3 adidas eqt hand spinner lebron 14 shoes nike epic react curry 4 shoes kyrie 4 curry 5 curry 5 shoes nike epic react flyknit kyrie 1 adidas yeezy boost puma fenty air max 90 adidas shoes kyrie 4 halloween curry 5 puma fenty kyrie 2 lebron 15 nike huarache air jordan 32 vans sk8 hi stephen curry shoes nike air max 270 nike air vapormax kyrie 3 nike air more uptempo kyrie irving jersey air jordan shoes Nike Soccer Cleats jordan retro john wall shoes adidas football cleats kobe shoes nike air vapormax paul george shoes puma suede kyrie irving jersey lebron 14 Lebron Shoes nike kyrie 4 lebron james shoes kyrie irving shoes kyrie 4 nike zoom vaporfly elite adidas crazy explosive nike free air force 1 kd 11 birkenstock lebron james shoes nike hyperdunk vans shoes adidas ultra boost 4 adidas deerupt runner puma fenty Nike Pegasus 35 under armour shoes james harden vol 2 kyrie 4 halloween kd shoes Nike CR7 kobe 11 kyrie 4 Nike CR7 kyrie irving shoes nike zoom vaporfly kyrie 5 nike mercurial kd 10 soldier 11 stephen curry jersey adidas iniki adidas ultra boost uncaged lebron 16 curry shoes kyrie 2 shoes michael jordan shoes lebron soldier 10 kd 11 shoes new era caps asics gel kayano 23 kd shoes mizuno shoes

"I got used to my evaluation,

"I got used to my evaluation, " curry recalled,kevin durant shoes "people said I had been too short, don't engage in college basketball, then with the same reason that I cannot play in the NBA. People don't believe I can play shield, then said I am not just a pure point guard, until October of recently, I also found how the general manager of funny in my experience as the league next good shooting guard. We have not yet fully perform their full potential, i really set a higher normal to himself, committed to continuously improve being more outstanding. "

"We've never met a person with curry shoes him so great shooting in all directions, " warriors coach draw Jackson said, "and move, stop and go empty-handed, catch hand, step back, leg, in the face of two double forced for you to......, any thought of taking pictures mode, you can see he or she is astonishingly. We have certainly not seen anyone can achieve this level, his Steve Nash (microblogging) played a superior level, the two-time MVP merit, shooting is incredible, but it is usually a level. And his or her other like reggie burns, Chris mullin, such as dell and I played out together - Ellis, dell : Arsenal, they are many fantastic striker, but they will didn't garage so extensive, this guy is not any limit. "

Timer and dance, 6 minutes stephen curry shoes and 30 seconds, Davis has been doing everything we can to near the garage, but still later step. Garage again to accomplish a beautiful jumper - it's not strictly jumper, his toe will be out of your ground, under the condition of the body is still increasing, use forefinger and middle finger touch to accomplish the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as between ball and floor with an additional 10 degrees Point of view. NBA players to time period takes 0. 6 seconds an average of, the garage from getting ready action to dial the particular ball moves, it simply takes 0. 4 just a few seconds. Fast to make up to the deficiency of the car port height, the ball well pun intended, the opponent blocking fly toward the basket at the same time, the look of garage is usually along with them. His arm still moves when the posture, and of the teammates has begun for you to pose three gestures...

Tag: kyrie irving shoes nike free kobe 10 kyrie 1 air jordan 32 lebron soldier 10 adidas iniki asics gel kayano 23 yeezy boost lebron james shoes adidas eqt puma fenty kevin durant shoes kyrie irving shoes adidas ultra boost lebron james shoes nike air max 97 kyrie 5 curry shoes kyrie 3 ultra boost shoes nike zoom vaporfly kyrie 2 shoes adidas ultra boost 4 curry 5 adidas shoes mizuno running shoes nike hyperdunk kyrie 4 nike air force 1 curry 5 nike pg 2 nike huarache adidas nmd runner kyrie 4 halloween Nike Pegasus 35 nike mercurial nike vapormax kobe bryant jersey nike zoom vaporfly elite kevin durant jersey puma rihanna creepers velvet curry 2 yeezy shoes Nike lebron soldier 11 jordan retro adidas zx flux curry shoes kyrie 3 paul george shoes kyrie irving shoes michael jordan shoes puma fenty slides Nike Lebron James Shoes Nike CR7 curry 4 shoes kobe 11 kyrie 2 kyrie 4 nike epic react kyrie irving shoes kobe shoes under armour shoes lebron james shoes kd 10 hand spinner vibram shoes lebron 15 air max 90 Nike Football Cleats nike sock racer puma suede stephen curry jersey james harden vol 2 nike lebron 14 adidas deerupt runner nike epic react flyknit nike air more uptempo adidas crazy explosive kyire 3 ultra boost 3.0 adidas soccer cleats birkenstock new era caps vans sk8 hi kyrie 4

Knight's tactic clearly,

Knight's tactic clearly, today is to help cling to garage, don't give him any chance, and Kevin durant is always individually with defense. But garage or under heavy defensive look for opportunities, such as experience stephen curry shoes low, he mobilized, utilize other fear his perimeter ability garage easily won two points.

The last 80 seconds inside the first half, durant skipped shots from outside, the actual basket three players tend to be knights, including Thompson, lebron, because of this, the Treasury rushed into your basket from the lengthy position, unexpectedly the offensive rebounds within the knight encirclement! Then this individual points ball durant, whom finished scores!

And the second half, knight to defensive strategy is shaken, they don't have an excessive amount double again, help, perhaps surprisingly, JR in 1 with 1 against Arsenal, and directly put the garage was pushed on the ground.

Sure enough, your knight defensive shaken curry shoes immediately after scoring started rising within his Arsenal, outside their 3-pointer by continuous, then he was given the opportunity to just like Kevin durant got chance inside first half. After three points in the database is still reach, he this section one bomb underneath the 14 points.

Today can be June 1, the time kevin durant shoes could be the international children's day, it seems in the "primary school" is amongst the holiday today.

Small garage finish I rested the vast majority of holiday to battle, he or she is still the contribution for the brilliant stroke, but likewise pass a 3-pointer through Kevin durant. The past 3 minutes, garage off before schedule, because the video game had no suspense.

Tag: kyrie irving shoes stephen curry basketball shoes nike zoom vaporfly kyrie irving shoes kevin durant jersey air force 1 lebron soldier 10 air max 90 lebron james shoes kyrie 2 nike mercurial puma rihanna creepers puma fenty vans shoes curry 2 ultra boost 3.0 air max 270 asics gel kayano 23 nike pg 2 kobe shoes harden vol 2 kyrie 4 ultra boost shoes kd shoes kd shoes kyrie 1 air jordan shoes michael jordan shoes lebron james shoes new era caps birkenstock sandals yeezy shoes nike huarache nike air presto curry 5 nike vapormax curry shoes puma suede pegasus 35 kyrie 4 nike sock racer kd 10 kyrie irving shoes lebron 14 shoes nike zoom vaporfly elite john wall shoes lebron 14 shoes nike air max 97 kobe 11 stephen curry jersey kyrie 3 kyrie 4 kyrie irving jersey Nike lebron soldier 11 adidas deerupt runner vibram yeezy boost hand spinner adidas boost kyrie 4 halloween curry 5 shoes kyrie shoes 3 lebron 16 calvin klein adidas yeezy boost kyrie 5 nike epic react flyknit adidas zx flux puma fenty adidas ultra boost uncaged lebron james shoes kobe 10 Lebron Shoes kyrie 4 halloween Lebron soldier 11 Nike CR7 Cleats kd 11 kyrie 4 adidas iniki adidas nmd kyire 3 kyrie 2 shoes nike kyrie shoes curry 4 kobe bryant shoes mizuno shoes

Knight's technique clearly,

Knight's technique clearly, today is in order to cling to garage, will not give him any probability, and Kevin durant is always private with defense. But garage or under heavy defensive look for opportunities, such as deal with stephen curry shoes low, he mobilized, operate the other fear his perimeter ability garage easily won two points.

The last 80 seconds inside the first half, durant had missed shots from outside, the actual basket three players are usually knights, including Thompson, lebron, because of this, the Treasury rushed in to the basket from the lengthy position, unexpectedly the offensive rebounds in the knight encirclement! Then he points ball durant, exactly who finished scores!

And the other half, knight to defensive strategy seems to be shaken, they don't have excessive double again, help, strangely enough, JR in 1 with 1 against Arsenal, and directly put the actual garage was pushed for the ground.

Sure enough, the actual knight defensive shaken curry shoes soon after scoring started rising throughout his Arsenal, outside his or her 3-pointer by continuous, in those days he was given an opportunity to just like Kevin durant got chance inside first half. After three points within the database is still strike, he this section one bomb beneath 14 points.

Today will be June 1, the time kevin durant shoes would be the international children's day, it seems in the "primary school" is among the holiday today.

Small garage finish I rested almost all of the holiday to battle, he could be still the contribution to the brilliant stroke, but in addition pass a 3-pointer through Kevin durant. The previous 3 minutes, garage off ahead of schedule, because the video game had no suspense.

Tag: kyrie irving shoes hand spinner nike pg 2 adidas boost kyrie 4 lebron soldier 10 nike free stephen curry shoes jordan retro james harden vol 2 new era caps kobe 10 nike air force 1 air jordan 32 mizuno shoes kyrie irving jersey kevin durant shoes lebron 16 kyrie 4 halloween lebron soldier 10 john wall shoes kyrie 1 puma rihanna creepers suede kyrie 4 lebron james shoes adidas eqt asics gel kayano 23 birkenstock sandals adidas shoes stephen curry basketball shoes adidas yeezy curry 4 air jordan shoes ultra boost adidas kyrie irving shoes Nike Pegasus 35 puma suede kyrie 4 ultra boost shoes kyrie 2 nike air presto puma fenty Nike CR7 Football Boots Lebron soldier 11 vibram nike kyrie 4 nike zoom vaporfly elite yeezy shoes nike air vapormax adidas yeezy outlet kyrie irving shoes kobe 11 kobe bryant jersey kd shoes paul george shoes kyrie 3 shoes nike zoom vaporfly Lebron James Shoes under armour shoes kobe shoes lebron 15 adidas football cleats kyrie 3 adidas crazy explosive vans shoes kevin durant jersey air max 90 adidas zx flux curry 5 adidas nmd birkenstock sandals adidas yeezy boost kyire 3 lebron 14 puma fenty slides Nike CR7 puma fenty lebron shoes ultra boost 3.0 curry 5 adidas iniki nike lebron 14 nike kyrie shoes air max 270 stephen curry shoes calvin klein

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas