Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Dolerio ateitis?

       Birželio 29 d. JTO paskelbė ataskaitą „Pasaulio ekonomikos ir socialinių reikalų apžvalga, 2010“ (sutrumpinta ataskaita rusų kalba), kuri sukėlė dolerio smukimą.

   Ataskaitoje siūloma atsisakyti dolerio, kaip globalinės rezervinės valiutos: „Penkta, galima būtų sukurti sistemą globalinių rezervų, kuri jau nesiremtų JAV dolerio naudojimu, kaip vienintele pagrindine rezervine valiuta. Kaip paaiškėjo, JAV doleris nėra stabili kaupimo priemonė, o tai yra vienas iš reikalavimų keliamų stabiliai rezervinei valiutai“.

      Žinant, kad JAV turi didelę įtaką JTO, tokie pareiškimai yra labai įdomūs. Kas vyksta? Finansų ekspertas Erikas Naimanas svarsto, kad toks pasiūlymas yra arba JTO administracijos vidinė revoliucija, arba amerikiečių sąmoningai stimuliuojamas. Jis linkęs priimti antrą scenarijų, pagal kurį JTO pasiūlymą galima logiškai paaiškinti: jeigu JAV negali sukliudyti dolerio sistemos žlugimui, tai ji gali jam vadovauti.

    JTO ataskaitoje konstatuojama, kad per pastaruosius metus besivystančios šalys, apsidrausdamos nuo prekių rinkų ir finansinių srautų nepastovumo ir nenuspėjamumo, sukaupė didelius dolerio rezervus ir dėl to nukentėjo nuo dolerio kurso smukimo.

     JTO ataskaitoje siūloma sukurti naują sistemą, kuri turi būti grindžiama ne vienos ar net kelių nacionalinių valiutų naudojimu, bet tarptautinių likvidžių priemonių išleidimu. „...tarptautinių likvidžių priemonių išleidimas galėtų garantuoti investicijų finansavimą ilgalaikiame stabiliame vystymęsi“, - teigiama ataskaitoje.

     Pagal JTO ataskaitoje pateiktus siūlymus, kaip pavyzdžiui, nacionalinių organų tam tikrų įgaliojimų perdavimą kažkokiam globaliniam anstatui, galima daryti išvadą, jog viskas  vyksta pagal globalistų planą. Žurnalistas Aleksas Džonesas (Alex Jones) jau anksčiau buvo perspėjęs apie dolerio žlugimą ir jo pakeitimą nauja pasaulio valiuta, kuri bus kontroliuojama naujos pasaulio tvarkos, finansuojamos iš anglies dvideginio mokesčio.

2010-07-05

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas