Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?
Kapitalizmas, nes galima praturtėti kitų sąskaita
15%
Socializmas, nes tai teisingesnė ir humaniškesnė santvarka, kuri grindžiama krikščioniškais mokymais
38%
Norėčiau gyventi komunizme
46%
Iš viso balsų: 13

Dienos informacija (day.lt)


Samdiniai – nauja NATO kariavimo taktika

indymedia.org.uk      Žiniasklaidos pateikiamoje informacijoje apie įvykius Libijoje girdime, kaip šios šalies sukilėliai kariauja prieš M.Kadafio kariuomenę, užima miestus. Tuo pačiu metu, Libijoje gyvenantys žmonės kalba, kad, taip vadinami, „sukilėliai“ nėra Libijos gyventojai. Štai keletas paskutinių dienų pastebėjimų.

       Portalui „Argumenti.ru“ vienas iš Rusijos ambasados Tripolyje darbuotojų papasakojo: „Aplink ambasados kompleksą vyksta kovos. Mes nežinome, kas puola, tačiau jie kalba prancūziškai. Mūsų patarėjas saugumo klausimais mano, kad tai yra Prancūzijos užsienio legiono skyrius. Ambasados išorės gynybos funkciją atliko vis dar Kadafiui ištikimi specialūs policijos padaliniai. Komplekso teritorijoje budėjo mūsiškiai, Rusijos padaliniai. Ryte prieš ambasadą gatvėje buvo sudeginta Rusijos vėliava. Šie žmonės šaukė: „Alah Akbar! Laisvę Čečėnijai!

       Vašingtonas (CNN) rašo, kad specialios paskirties kariai iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Jordanijos ir Kataro paspartino operacijas Tripolyje ir kituose miestuose, siekdami padėti sukilėliams greičiau nuversti Kadafio režimą. Tai trečiadienį CNN patvirtino NATO pareigūnas.

       Dar viena tik ką neseniai pasirodžiusi naujiena gauta iš radijo mėgėjų – vyksta didelis transportinės aviacijos judėjimas į Sicilijos salą (aviacijos bazė Sigonella) ir Kretos salą. Kas konkrečiai pervežama kol kas neaišku.

       Viačeslavas Tetiokinas teigia, kad prieš teisėtą Libijos vyriausybę ir valstybę, ir ne tik Libijos, bet ir kitas valstybes, NATO naudoja samdytą kariuomenę, kuri apmokama iš Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos lėšų. Šiems kariams padeda NATO aviacija, kuri panaudojama tada, kai kariai susiduria su vyriausybės kariuomenės pasipriešinimu, kurį įveikus, sukilėliams belieka tik priimti NATO samdinių ir aviacijos pergalę prieš vyriausybės kariuomenę, ir visam pasauliui pavaizduoti, kad tai jie įveikė kariuomenę.

       Esant tokiai situacijai, Libijos valdžiai taip pat reikia į pagalbą kviesti viso pasaulio savanorius, kad padėtų Libijos tautai apginti savo šalį nuo okupantų. Kol kas neaišku ar tai tiesa, ar ne, bet kalbama, jog vyriausybės atstovasMusa Ibrahimas tą jau padarė.

2011-08-24

 

Būvusio ambasadoriaus Libijoje Aleksejaus Podcerobo požiūris į būvusią ir esamą situaciją Libijoje, apie galimus šios šalies ateities variantus.

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas