Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?
Kapitalizmas, nes galima praturtėti kitų sąskaita
15%
Socializmas, nes tai teisingesnė ir humaniškesnė santvarka, kuri grindžiama krikščioniškais mokymais
38%
Norėčiau gyventi komunizme
46%
Iš viso balsų: 13

Dienos informacija (day.lt)


Laisvo žodžio varžymai spaudoje, internete

http://times.am       Pabandykite YouTube prie Vakarų ar Libijos sukilėlių propagandinių vaizdo įrašų parašyti komentarą, jis nepasirodys, kadangi komentarai nėra iš karto praleidžiami. Pirma, jie praeina aprobavimą, nors teisingiau būtų sakyti, kad nepraeina, jeigu tik pasisakoma prieš NATO ir pan. Prie kai kurių vaizdo įrašų išvis neleidžiama rašyti komentarų. Štai tokia sukilėlių, kurie pretenduoja valdyti Libijos valstybę, ir juos remiančių jėgų demokratija. Nepavydėtina padėtis laukia Libijos gyventojų, jeigu šioms „dermokratinėms“ jėgoms pavyks palaužti Libijos tautos pasipriešinimą.

       Tačiau tai yra tik „gėlytės“ palyginus su tuo, kas vyksta šiomis dienomis. Kažin ar vykstančius dalykus galima prilyginti tarybiniams laikams. Tarybiniais laikais žmonės žinojo, kad yra totalitarinis režimas, ir reikia laikytis jo nustatytų taisyklių. Dabar gi viskas veidmainiškai uždengta demokratijos kauke. Rašytinės taisyklės vienos – skelbiančios apie demokratines teises, vieną iš jų žodžio laisvę, tačiau faktiškai egzistuoja nerašytos taisyklės – vienos valdančiam elitui, kitos eiliniams piliečiams.  

       Dar prieš kelias dienas skaitėme Franklino Lambo straipsnį apie įvykius Tripolyje, kuris išreiškė dvasinį palaikymą Libijos gyventojams, kovojantiems prieš „NATO sukilėlius“. Jis buvo pašautas. Iškart po to, „stebuklingai“ pasikeitė. Sunkiai eidamas iš „Rixos“ viešbučio Lambas pradėjo neigti, kad Libijoje skraido „Apache“ ir neigiamai kalbėti apie Libijos lyderį M.Kadafį. „Pasitikėti Franklinu Lambu jau negalima. Palaužė žmogų“, - rašo tinklaraštininkas Kaegha.

       Tjeriui Meisonui (Thierry Meyssan), „Rixos“ viešbutyje grasino žmonės, kurie prisistatė CNN žurnalistais. Jo tinklalapis Voltairenet.org buvo sugadintas ir tik šiandien, rugpjūčio 25 d. vėl pradėjo dirbti. Tačiau kai kuriose šalyse jis neatsidaro, o medžiaga dingdavo dar prieš tinklalapio sugadinimą.

       Šiandien Meisonui vos pasisekė išvengti suėmimo. Tarptautinis Raudonasis Kryžius neleido sukilėliams suimti Meisono. Tačiau ne tik jam, bet ir kitiems žurnalistams, rašantiems tiesą apie Libijos įvykius, kiekvieną dieną gresia pavojus laisvei ir gyvybei.

       Visi matome, kad pasaulio žiniasklaida, kaip susitarusi, meluoja apie įvykius Libijoje. Doram žmogui sunku suvokti, kaip galima taip akivaizdžiai meluoti, kaip galima velniui parduoti sielą. Kad Lietuvos žiniasklaida yra galingųjų tarnaitė, tas neturėtų stebinti. Maždaug prieš aštuoneris metus ji labai aiškiai pademonstravo, kad tiesa, sąžiningumas jai yra svetimi. Stebina Rusijos žiniasklaida ir kartu neramina, kad žlugus TSRS, nebelieka atsvaros ir pasipriešinimo globalistų vykdomam planui, kuris žmoniją nuves į naują totalitarizmą.

       Štai Argumenti.ru pasakoja, kad Rusijos TV atsisako imti ir rodyti nepriklausomų šaltinių vaizdo įrašus iš Tripolio. Vienos stambios federalinės televizijos redaktorius papasakojo, kad pažįstamas, su kuriuo anksčiau bendradarbiavo, pasiūlė nemokamai vaizdo įrašą, jis papasakojo, kad Tripolio centre ramu, Žalioje aikštėje nėra jokios opozicijos, tik vietiniai beginkliai gyventojai. Kai redaktorius apie tai pranešė savo vadovybei, jam kategoriškai buvo pasakyta, kad imami tik Vakarų vaizdo įrašai, kad yra tokia politika. Kitame federaliniame televizijos kanale Argumenti.ru išgirdo patvirtinimą, kad perkami tik tokie vaizdo įrašai, kurie rodo opozicijos pergalę. Kitus vaizdo įrašus draudžiama imti net, jegu jie būtų nemokami. Draudžiama imti vaizdo įrašus, kuriuose rodomi per NATO lėktuvų antskrydžius nužudyti, sužeisti Tripolio gyventojai.

       Šiandien Maskvoje jaunimo organizacija, interneto bendruomenės „Už Kadafį ir jo tautą“ dalyviai prie Libijos ambasados buvo liudininkais televizijos "Al Jazeera" „cirko“. Prie ambasados atvyko filmavimo grupė ir tam tikrą laiką ją stebėjo. Po to iš automobilio išlipo du žmonės, kurie kalbėjo arabiškai, Kataro akcentu, išsitraukė Pereinamosios nacionalinės tarybos vėliavą ir pradėjo fotografuotis ambasados fone. Aišku „Už Kadafį ir jo tautą“ nariai negalėjo ramiai stebėti falsifikavimo proceso, atėmė vėliavas ir išvijo šio spektaklio dalyvius. Kaip manote, "Al Jazeera" savo žiūrovams papasakos ir parodys apie šį įvykį. Tikrai ne.

       Laisvas žodis gniaužiamas ne tik žiniasklaidoje. Internete taip pat vyksta nieko gero nežadantys dalykai.

       Buvo pašalintas Lizos Felan (Lizzie Phelan) tinklaraštis ir tinklalapis. Be to, ji užblokuota Facebbook'e.

Paskutinis Lizos Felan vaizdo įrašas

       Pradėjo šalinti tiesą apie Libiją rašančių sąskaitas Twitter‘yje.

       Kaip rašo tinklaštininkė Terrebleu, Twitter‘is užblokavo tinklaraštininką Land Destroyer, kuris paskutinėmis dienomis daug rašė apie Libijos įvykius. 

       Jis nuo pat pradžių rašė apie arabų revoliucijas. Vienas iš pirmųjų parašė straipsnį apie V.Gonimą iš Egipto, kuris dirbo su googl‘e Dubajuje, o paskui buvo vienas iš pagrindinių „Twitter‘io- Facebook‘o revoliucijos“ Egipte kurstytojų. Jis daug rašė apie Siriją ir Libiją, ir „spalvotų revoliucijų“ parengimą.

       Cenzūrai užkliuvo ir Rayyise, kuri YouTube skleidžia vaizdo įrašus apie įvykius Libijoje. Buvo pašalinti jos vaizdo įrašas apie Kataro Holivudą ir kai kurie RussiaToday vaizdo įrašai.

       Tačiau, dabartinio interneto taip paprastai neužgniauši. Jis, kaip šaltinis, vienoje vietoje užspausi informacijos tekėjimą, srautas prasiverš kitoje vietoje, bandydamas prikelti pasaulio protą. Kol kas JAV, Europos gyventojai nesupranta, kad jų valstybės kuo toliau, tuo labiau skęsta kitų nepriklausomų valstybių, kurios pasaulio galingiesiems kliudo kurti Naują pasaulio tvarką, gyventojų kraujyje. Jų protas nesuvokia, kad jų abejingumas, tylėjimas ir pritarimas jų vadovų vykdomiems pasauliniams nusikaltimams, gimdo naują monstrą, kuris savo baisumu daug kartų gali pralenkti ankstesnių amžių monstrus.  

2011-08-25

 

Laida „Politinis cunamis: nuo Berlyno sienos griuvimo iki Kadafio režimo žlugimo“, 2011-08-25

 

 

 

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas