Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Neskubėkite laidoti M.Kadafio

http://mathaba.net      Neskubėkite laidoti M.Kadafio, šiame pasaulyje jis turi dar daug ką padaryti: išvaduoti savo protėvių žemę iš Al Qaedos banditų ir Vakarų okupantų, atstatyti sugriautą Libiją. Žinoma, kai kurios karo nusikaltėlių padarytos žalos jau niekas nebeatitaisys: tūkstančiai NATO ir Vakarų „sukilėlių“ nužudytų ir fiziškai bei dvasiškai suluošintų Libijos gyventojų, sunaikintas ir išvogtas istorinis paveldas, kuriuo daugiau niekada nebegalės gerėtis atvykę į šią šalį kitų valstybių gyventojai. 

        Kokių tik naujienų šiomis dienomis apie Kadafius nepažėrė pasaulio, o iš paskos ir Lietuvos žiniasklaida: apie auksinį pistoletą (jeigu Kadafis būtų lietuvis, tai tikriausiai Lietuvos žiniasklaida rašytų, kad prigėrė auksiniame tualete), urve besislapstantį Kadafį, jo sūnų žūtis, suėmimus, miestų užėmimus ir kitokias pasakas. Iš tiesų, informaciniame kare nieko naujo. Gal tik vis dar stebina, kaip taip galima! Mes juk ne taip seniai manėme, kad melavo tik tarybinėje šalyje, o demokratinėse valstybėse to negali būti. Pasirodo, kad gali, akiplėšiškai, visiškai nekreipiant dėmesio į tai, kad labai greitai jų melas yra atskleidžiamas. Gyvename informacinėje visuomenėje, todėl labai greit išplinta ne tik melas, bet ir jo paneigimas. Štai internete išplatintas M.Kadafio ir to žmogaus, kurį tampė „pasiutusios žiurkės“ nuotraukų palyginimas, kuriame pastebėti veido bruožų skirtumai.

       Kitose nuotraukose, kurios buvo įdėtos, Lietuvos žiniasklaidos portaluose, krenta į akis, kad to žmogaus kūnas yra ne septyniasdešimtmečio žmogaus, bet jaunesnio.

       Tinklaraštininkė M.Borisenko pateikia informaciją apie įsilaužimą į Alžyro algeria-isp.com svetainę ir pasakojimą: „Po to, kai žiniasklaidoje atsirado informacija apie Libijos Lyderio mirtį, mūsų svetainė buvo atakuota. Tokiu būdu jos organizatoriai norėjo nuo skaitytojų nuslėpti tiesą. Tačiau mes vis dar čia, mes priešinamės, kaip ir visi libiečiai apsuptuose miestuose. Mes darome tą patį, ką ir mūsų broliai ir sesės Sirte ir Bani Valide... Pasak šaltinių iš Libijos, Lyderis gyvas, šlovė Alachui! Dievas gina Žalios Libijos Lyderį ir tautą“.

       Toliau Borisenko rašo, kad algeria-isp.com pateikia informaciją, kuri paneigia M.Kadafio mirtį: Nepaisant beprecedentinės dezinformacijos kampanijos, kurią pateikia Al Jazeera, Al Arabiya ir kita viso pasaulio žiniasklaida, patvirtinimo, kad žuvo Libijos Lyderis ir jo sūnus Mutasimas, nėra. Tokios informacijos neturi televizijos kanalo Al Rai TV generalinis direktorius Macheal'as, nepatvirtino ir Libijos vyriausybės spaudos sekretorius Musa Ibrahimas (atseit informaciją apie “Kadafio mirtį” patvirtino jie), žurnalistas Hamzis Tuchanas, žurnalistas Josefas Ibrahimas. Tuo pačiu metu šaltinis Tripolyje praneša, kad Lyderis yra gyvas...

       Visą šį farsą organizavo Vakarų specialiosios tarnybos, siekdamos iš šudo padaryti didelį kokteilį. Pavyzdžiui, kadruose, kuriuos transliuoja Al Jazeera, parodytas gynybos ministras, o po to Libijos Lyderis. Tuo pačiu metu - 12:23- operatorius juostoje, viena ir ta pačia kamera, nufilmavo dvi scenas!"

       Tikriausiai ne vienas paklaus, o kam reikalingas visas šis šou. Vieną iš versijų pateikia tinklaraštis za-kaddafi.ru. Tinklaraštininkas teigia, kad šis melas apie Kadafio nužudymą reikalingas dėl teroristinių aktų prieš aukštus Europos pareigūnus įvykdymo, suverčiant kaltę Libijos pasipriešinimo žmonėms. Po teroro aktų NATO turėtų pretekstą pradėti plataus masto sausumos įsiveržimą į Libiją, o galutiniame etape panaudoti masinio naikinimo ginklus. Tik laikas parodys, ar ši versija buvo teisinga.

2011-10-21

 

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas