Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Londonui gresia pavojus?

http://www.fondsk.ru       Neseniai Europolas (Europos sąjungos policijos tarnyba) oficialiai pranešė, kad Londone vyksiančioms pačioms brangiausioms per visą istoriją Olimpinėms žaidynėms „Al Qaeda“ rengia teroristinius aktus. „Al Qaedos“ motyvaciją britų specialiosios tarnybos aiškina paprastai: teroristai nori susigrąžinti sau svorį, kurį prarado po Osamos bin Ladeno likvidavimo. O dar 2010 metais tos pačios britų specialiosios tarnybos tvirtino, kad „Al Qaeda“ rengia branduolinę ataką prieš Didžiosios Britanijos sostinę – pačiame Londone centre pabandys susprogdinti „nešvarią bombą“ ir radioaktyvius izotopus paskleisti didelėje teritorijoje. Jungtinės Karalystės ataskaitoje, kuri pateko į laikraščio „The Daily Telegraph“ žurnalistų rankas, ypač buvo pabrėžiama apie žymų radioaktyvių medžiagų kontrabandos apimčių padidėjimą. Didžiosios Britanijos ministras Alanas Vestas, kuravęs kovos su terorizmu klausimus, tada pasakė, kad per paskutinius metus pasaulyje buvo užfiksuota daugiau kaip pusantro tūkstančio atvejų, kurie susiję su branduolinių medžiagų dingimu, be to, 65% iš jų pavogti radioaktyvūs elementai dingo be pėdsakų. Britų ekspertų nuomone, labiausiai tikėtina „nešvarių bombų“ gamybos vieta yra Afganistanas. Norėčiau paklausti: kuo visus tuos metus Afganistane užsiėmė didelis skaičius NATO karių, jei toje šalyje leido teroristams gaminti „nešvarias bombas“?

       Situacijos paradoksas yra tame, kad būtent Londonas jau daug metų yra įvairiausios rūšies teroristų prieglobsčiu. Taip per paskutinius 10 metų Londonas pavirto į pagrindinį „Hamas" propagandos centrą, kuriam nemažai padėjo „Brolių musulmonų“ tinklo struktūra, į kurią „Hamas“ ir įeina. Kaip to rezultatas, „Hamas“ sėkmingai infiltravosi į britų politiką, universitetus ir žiniasklaidą. Pagal Didžiosios Britanijos žurnalistės Melani Filips iš savaitės žurnalo „The Spectator“ informaciją, Londone „Hamas“ leidžia žurnalą „Filastin al-Muslima“ ir žurnalą vaikams „Al-Fateh“. Taip pat „Brolių musulmonų“ pagrindinė organizacija visiškai ramiai skleidžia informaciją per savo televizijos kanalą Londone „Al-Fateh“. Dar labiau stebina tas faktas, kad „oficialiai“ Gazos sektoriaus islamo universiteto partneriais yra ne tik Karalienės Marijos koledžas Londone, bet ir viena iš prestižiškiausių viso Vakarų pasaulio finansų mokslo įstaigų – Londono ekonomikos mokykla.

       Britų specialiosios tarnybos mano, kad pagalbą teroristams gali suteikti didelė musulmonų bendruomenė, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje, kurioje greitai plinta radikalios nuotaikos. Tuo nereikia stebėtis. Taip pat, kaip XIX amžiuje Ūkanotas Albionas buvo revoliucionierių ir politinių emigrantų iš visos Europos prieglobsčiu, kurie iš Londono kenkė valstybės santvarkai savo tėvynėje, taip dabartinė Didžioji Britanija į valstybinės politikos lygį iškėlė politinio prieglobsčio visiems planetos ekstremistams ir nusikalstamų veikų darytojams suteikimą.

       Vienas iš tokių radikalų, dar 1993 metais Didžiojoje Britanijoje gavusių prieglobstį, buvo Abu Katadas, kurį dažnai vadina „bin Ladeno dešiniąja ranka“. Abu Katadas, kuris yra vienas iš žinomiausių radikalaus islamo ideologų Europoje, kartu su Maroko islamizmo ideologu Muhamedu Gerbuziu, taip pat gyvenančiu Londone ir artimu bin Ladenui Jordanijos islamistu Abu Musabu az-Zarkaviu, XX  amžiaus 10 – ame dešimtmetyje sukūrė organizaciją „Maroko islamo kovotojų grupė“. Būtent ši struktūra tapo vos ne pagrindine daugybės Maroko modžahedų siuntimo į Iraką kovai prieš amerikiečių karius organizatore. 

       Abu Katadą pirmą kartą sulaikė 2002 metais, kai paaiškėjo, kad 2001 metų rugsėjo 11 –osios išvakarėse jis ragino Didžiosios Britanijos musulmonus džihadui. Jau po trejų metų britų valdžia jį paleido, bet greitai vėl suėmė, kai buvo atskleistas Abu Katado ryšys su 2004 metų sprogdinimų Londone organizatoriais. 2012 metų vasario mėnesį šis artimiausias Osamos bin Ladeno pagalbininkas Europoje vėl buvo paleistas iš kalėjimo, paskyrus naują bausmės priemonę – namų areštą. Skirtingai nuo Jordanijos valdžios, kuri Abu Katadą nuteisė iki gyvos galvos už terorizmą, Didžiosios Britanijos valdžia, tikriausiai, jo veikas džihado rėmimui laiko gana nekaltomis. Dar daugiau, britų vyriausybė atsisako Abu Katadą deportuoti į Jordaniją, remdamasi šių metų sausyje Europos teismo priimtu sprendimu dėl žmogaus teisių.

       Nerimą dėl 2012 metų Olimpiados padidina šokiruojanti Rokfelerio fondo ataskaita, paskelbta 2010 metų gegužės mėnesį ir prognozuojanti teroristines atakas į Olimpines žaidynes Londone. Dokumente, kurio pavadinimas „Technologijos ir tarptautinis vystymasis ateityje: scenarijai“, 34 puslapyje tiesiai pasakyta: „Laikotarpis nuo 2010 iki 2020 metų pavadintas „lemtingu dešimtmečiu“ ne veltui: 2012 metais įvyks sprogimas Londono Olimpinėse žaidynėse, kaip to rezultatas žus 13 tūkst. žmonių, po to seks žemės drebėjimas Indonezijoje, kuris nužudys 40 tūkst. žmonių, cunamis, kuris beveik sunaikins Nikaragvą ir bado pradžia Kinijos vakaruose, kurį sukels precedento neturinti per paskutinį tūkstantmetį sausra, susijusi su klimato kaita...“ Ataskaitoje kalbama, kad atsižvelgiant į tokią prognozę, kuri priskiriama Deividui Rokfeleriui, „reikia gerai valdomos plataus masto krizės, ir tautos priims Naują pasaulio tvarką“.
       Dar viena detalė: 1995 metais kompanija „Steve Jackson Games“ išleido kortų žaidimą, kuris vadinosi „Iliuminatai – Nauja pasaulio tvarka“. Žaidimo tikslas yra pasiekti pasaulinį viešpatavimą ir sukurti Naują pasaulio tvarką. Žaidimas gavo keletą apdovanojimų, kaip geriausias kortų žaidimas (pavyzdžiui, „Origins Award for Best Card Game“ apdovanojimas). Šis žaidimas nesukėlė didelio visuomenės susidomėjimo iki tol, kol nepaaiškėjo, kad žaidimo kortų paveikslėliai pradėjo realizuotis gyvenime, tai yra buvo išsipildančiomis prognozėmis. Tarp jau „sužaidusių kortų“ – ataka į Tarptautinį prekybos centrą Niujorke 2001 metų rugsėjo 11- ąją, sprogimas Pentagone tą pačią dieną, didelės epidemijos per pastaruosius dvejus metus (kiaulių gripas ir e-coli), o taip pat naftos išsiliejimas Meksikos įlankoje ir tragedija Fukušimos AE. Ant paskutinės, kol kas nežaidusios kortos, nupieštas griūnantis pastatas, labai primenantis Londono Big Beną, ir žmonės su olimpinių žiedų spalvų drabužiais, bėgantys nuo baisaus gaisro.

       Ir kaip čia neprisiminus, kad neseniai Londono meras Borisas Džonsonas, kalbėdamas apie busimas Olimpines žaidynes, pasakė frazę, kuri verčia pagalvoti apie atsargumą: „Tai labiausiai jaudinantis įvykis, kuris įvyks Rytų Londone po Didžiojo gaisro 1666 metais!“ Labai jau keistas palyginimas su dideliu gaisru, kaip ir data (trys šešetai). Nesinorėtų, kad Olimpiados uždarymas, kuris turi įvykti 2012-08-12 d. (numerologijos specialistai pastebėtų, kad 12 ir 8 susumavus išeina 20, o dvylikta diena sutampa su dvyliktais metais), būtų pažymėtas siaubingų įvykių ženklu.

       Kur kas šokiruojančiu gali pasirodyti filmas, nufilmuotas 2008 metais rugpjūčio mėnesį britų radijo ir televizijos kompanijos BBC, apie Londono Olimpinio stadiono busimą branduolinį užpuolimą. Filme, kurio pavadinimas „Kodas 9, nuspėjamas programavimas“, pasakojama apietai, kaip Olimpiadoje atrodys teroristinis aktas. Vaizdo įrašas prasideda tokiais žodžiais: „Įvykiai, kurie turi įvykti 2012 metų vasarą, visiems laikams pakeis Didžiąją Britaniją“. Toliau kalbama: „... pagal karinius mastelius sprogimas buvo sąlyginai nedidelis, tačiau buvo daug aukų. Daugiau kaip 100 000 pavirto į pelenus ir daugeliui kitų teko mirties nuosprendis dėl branduolinės spinduliuotės... po užpuolimo niekas mūsų valstybėje niekada nebebus, kaip anksčiau“.        

       Dar galima prisiminti „Amerikos naujojo amžiaus projektą“, paskelbtą 2000 metų pradžioje, kaip „rekomendacijas“ pagrindiniams Bušo jaunesniojo administracijos nariams. To projekto kūrėjai, žinomi neokonservatoriai, tada pakvietė „Naujam Perl Harborui“, kad būtų sukurta autoritarinė, o perspektyvoje totalitarinė valstybė. Praėjo dešimt metų, ir JAV priimtas „Patriotinis aktas“ („Patriot Act"), Nacionalinio saugumo projektas, NDAA ir daugelis kitų svarbių įstatymų, kuriais ribojama asmeninė individo laisvė. Galiausiai visos tos prognozės keistu būdu išsipildė.
       Pasaulinės ekonominės krizės sąlygomis dalis anglosaksų isteblišmento didelio karo sukėlimą laiko, kaip geriausią išėjimą iš krizės – išėjimą į pasaulio diktatūrą. Apie galimybę išgelbėti JAV ir Europos ekonomiką Trečiojo pasaulinio karo sąskaita dar 2011 metų pavasarį atsargiai prakalbo įtakingas laikraščio „New York Times“ apžvalgininkas ir Nobelio premijos ekonomikos srityje laureatas Polas Krugmanas. Pagal laikraščio „The European Union Times“ informaciją, Krugmano idėją 2011 metų rugpjūčio mėnesį aktyviai palaikė CNBC ekonomikos analitikas Markas Faberis, žinomos ataskaitos „Gloom Boom Doom Report“ autorius, kurioje perspėjo apie galimą busimą didelį karą.
       Čia verta pateikti Volstryto buvusio bankininko ir JAV Kongreso istorijos tyrėjo Normano Dodo žodžius, kuris savo interviu 1982 metais tvirtina, kad galingi privatūs asmenys, už kulisių kontroliuojantys JAV finansus, politiką ir vyriausybę, faktiškai suplanavo Jungtinių Amerikos Valstijų dalyvavimą Pirmame pasauliniame kare. Interviu Edvardui Grifinui Dodas pasakė: „... ėjo 1908 –ieji metai, kai savo veiklą pradėjo Karnegio fondas. Tais metais patikėtinių susitikime pirmą kartą buvo pateiktas specifinis klausimas, kurį jie vėliau labai susidomėję svarstė net iki metų galo. Šis klausimas buvo toks. Ar egzistuoja efektyvesnės, negu karas, priemonės, kuriomis galima primesti savo valią visai žmonijai? Ir jie padarė išvadą, kad žmonija nežino kitų efektyvesnių priemonių negu karas. Todėl 1909 metais jie pateikė kitą klausimą, kurį taip pat ilgai svarstė, o būtent – kaip Jungtines Valstijas įtraukti į karą?“
       Savaime atsiranda paralelės su 2001 metų rugsėjo 11- osios įvykiais. Tada po teroristinio akto, JAV prezidentas Džordžas Bušas jaunesnysis paskelbė: „Kas ne su mumis, tas prieš mus!“ ir įsiveržė į Afganistaną ir Iraką. 2001 metų rugsėjyje JAV ekonomika buvo ties žlugimo riba, bet galiausiai pasitaisė – pasaulio bendruomenės dėmesys nuo JAV ekonominių problemų nukrypo į Artimuosius Rytus. 2012 metais situacija gali pasikartoti – teroristiniai aktai, kurie tapo tarptautinės politikos dalimi, pareikalaus Vakarų valstybėse įvesti karinę padėtį. Tai leis JAV nevykdyti prezidento rinkimų ir užgniaužti bet kokį socialinį protestą. Galima neabejoti, kad tokiu atveju būtinai bus aptiktas „Irano pėdsakas“, ir visa Vakarų visuomenė iš savo vyriausybių reikalaus ryžtingų veiksmų, kad būtų nubaustas kaltininkas, kuriuo būtinai bus Iranas. Agresija prieš Iraną sustiprins JAV pozicijas Vidurinėje Azijoje ir Kaukaze, ir anglosaksai eilinį kartą, nustumę ekonomikos žlugimą, gaus svarbų tašką „Dideliame žaidime“ prieš Rusiją ir Kiniją, prie kurių sienų priartės dar labiau. Tame, kaip ir 2001 metais, joms padės, žinoma, nenugalima, nesugaunama ir paslaptinga „Al Qaeda“, kuri, kaip velnias ir tabokinės, kiekvieną kartą iššoka, kai to reikia „pasaulio elitui“.

Igoris Ignatčenkas, 2012-07-23

Šaltinis: Fondsk

 

 

 

 

Susiję:

Olimpiada Londone: Rokfeleris prognozuoja 13 000 žuvusių, BBC sako, kad virš 100 000

Ar pasaulis išgyvens Vašingtono puikybę?

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas