Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Pasaulio vyriausybė: mitai ir tikrovė

       Šiandien daugelis iš mūsų yra girdėję tokius pavadinimus: Bilderbergo klubas, Trijų šimtų komitetas, Romos klubas, Pasaulio vyriausybė.

       Sąmokslo teorijose terminas „Slapta pasaulio vyriausybė“ – tai siauras žmonių ratas, valdantis stambiausius pasaulio bankus ir korporacijas, nuo kurio priklauso daugelis pasaulyje vykstančių įvykių, ir kuris turi tikslą sukurti Naująją pasaulio tvarką.

       2000 metais Rusijos mokslininkas Aleksandras Zinovjevas interviu, duotame žurnalui „Rusijos federacija šiandien“, taip apibūdino Pasaulio vyriausybę: „Egzistuoja ne pasaulio vyriausybė, kuri panaši į atskirų valstybių vyriausybę, o pasaulio supervisuomenė. Į ją jau įeina nuo 50 iki 80 milijonų žmonių, dešimtys tūkstančių pasaulio ekonomikos imperijų, nekomercinių įmonių, žiniasklaida ir t.t. Ji turi savo struktūrą, savo piramidę, savo hierarchiją. Štai ji ir valdo planetą. JAV yra tos supervisuomenės metropolija. Jos turi atstovus visame pasaulyje. Vien Rusija užsiima daugybė tūkstančių ekspertų. Pačiame viršuje, žinoma, yra nedidelis ratas asmeniškai pažįstamų žmonių, kurie nustato bendrą strategiją. Tai nereiškia, kad jie pastoviai kažkur posėdžiauja ir mąsto. Jie apskritai gali neposėdžiauti ir nemąstyti. Jų valdymo priemonė – detaliai parengta ir aprobuota manipuliavimo masėmis, tautomis, vyriausybėmis sistema...“ Šios sistemos viršūnę sudaro 300 turtingiausių ir įtakingiausių šeimų ir klanų (wikipedia.org).

       Ar tikrai pasaulio elitas yra toks galingas, ar nėra kažko už juos galingesnio. Andrejus Fursovas „DEN TV“ laidoje teigia, kad yra.

       Pasaulio vyriausybė – tai ne mitas ir ne realybė, tai greičiau XIX amžiaus vidurio valdančio elito svajonė. Pagal kapitalizmo vystymosi logiką turėtų atsirasti tam tikra Pasaulio vyriausybė, bet iš tiesų tai įvykdyti sunku, todėl, kad pasaulyje yra ne vienas finansų srautas, o keletas. Ir šiuos finansų srautus kontroliuoja skirtingi klanai, skirtingi klasteriai. Ir net jeigu jie susijungia,vis tiek yra du atsvaros poliai. Šiuolaikiniame pasaulyje tai yra Rotšildai ir Rokfeleriai, ir net ne jie, o tos jėgos, kurios už jų stovi. A.Fursovas teigia, kad jeigu dabar Pasaulio vyriausybė egzistuotų, tai pasaulis vystytųsi kitaip. Tačiau egzistuoja Bilderbergo klubas ir Romos klubas, Trijų šimtų komitetas, ir tai yra susitarimų struktūros, į kurias susirenka įvairios grupės ir sprendžia iškilusius klausimus bei nesutarimus. Iš tikrųjų pasaulį dabar kontroliuoja 10-12 grupių, kurios valdo finansus, valdžią, žiniasklaidą ir turi dideles galimybes manipuliuoti šiuolaikinės ekonomikos procesais. Grupės, kurių rankose yra informacija, pinigai ir valdžia, gali lengvai manipuliuoti masių sąmone.

       Laidoje paminėtas Jungtinėms Amerikos Valstijoms svarbus įvykis, kuris veikia ir prezidento rinkimus. Šiais metais baigiasi Federalinės rezervų sistemos suteiktos teisės spausdinti dolerius terminas. Todėl nuo išrinkto prezidento priklausys ar išliks Federalinė rezervų sistema ir kartu doleris bei JAV. Ne visos valdančiosios jėgos suinteresuotos išsaugoti JAV, kaip nacionalinę valstybę. Jeigu Rotšildams JAV žlugimas ir Pasaulinės vyriausybės sukūrimas naudingas, tai Rokfeleriams dolerio žlugimas yra nuostolingas.

       Nors Rotšildų ir Rokfelerių klanai atrodo galingais, tačiau už juos yra daug galingesnė jėga, kurios jie negali įveikti, o gali tik prie jos prisitaikyti ir ją išnaudoti. Tai yra kapitalistinės sistemos vystymosi logika. Šiandien kapitalizmo sistema artėja prie pabaigos ir naujos sistemos kūrimosi etapo. Pereinamasis etapas gali trukti 40-60 metų. Kas ir kaip sugebės tuo pasinaudoti, rezultatus parodys ateitis.

2012-11-04

 

 

Susiję:

Kas valdo pasaulį?

Pasaulinė finansų diktatūra ir Iranas

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas