Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


„Visos planetos vėžinis auglys“ ir Čaveso žūtis

http://www.6topoder.com       Kovo antros dekados pusėje Venesuelos prezidento pareigas einantis Nikolas Maduras pranešė apie vyriausybinės komisijos formavimą siekiant nustatyti 58 metų Ugo Čaveso „nunuodijimo, tamsių jėgų įvykdyto agresijos prieš venesueliečius ir Lotynų Ameriką tikslais“ priežastis (1), „vėžio rūšis, kuri neatitinka nė vienos tos ligos atmainos... viskas rodo tai, kad jiems pavyko paveikti jo sveikatą padedant pažangiausioms technologijoms“ (2).

       Likus kelioms valandoms iki Venesuelos lyderio mirties, viceprezidentas N.Maduras savo kreipimesi į tautą pareiškė: „Mes nė kiek neabejojame, kad komandantės Čaveso vėžys buvo jo priešų atakos padarinys“ (3). Priešais omenyje jis turėjo Jungtines Valstijas. Prezidento Čaveso saugumo tarnybos vadovas, generolas Chosė Ornelja (Jose Ornella) tada taip pat patvirtino šį pareiškimą (4). Šiek tiek vėliau pasirodė informacija apie dviejų JAV ambasados darbuotojų išsiuntimą iš šalies, o N.Maduras tautiečiams priminė, kad JAV dar 5 –ame dešimtmetyje atsirado „mokslinės laboratorijos, kuriose buvo eksperimentuojama su vėžinių susirgimų infekavimais... praėjus 70 metų jų poveikis galėjo labai pažengti į priekį“ (1).

       Pats U.Čavesas apie tai kalbėjo prieš keletą metų, 2011 metais, remdamasis netikėtais Pietų Amerikos politikų susirgimais vėžiu ir sakydamas, kad jie yra CŽV veikimo padarinys, kuri tokiu būdu atsikrato JAV netinkamais lyderiais. Netrukus po to vėžys buvo aptiktas pas patį Čavesą (5). Iš tiesų, Lotynų Amerikos žemyno „kairios“ krypties lyderius, kurie nedemonstruoja proamerikietiškų simpatijų, paskutinius 3-4 metus užklupo keista vėžinių susirgimų epidemija. Dabar tame mirtiname sąraše jau devyni žmonės:

       1. Raulis Alfonsinas, Argentinos prezidentas, mirė nuo vėžio (2009). 

      2. Nestoras Kiršneris (dabartinės Argentinos prezidentės vyras), Argentinos prezidentas, storosios žarnos vėžys (2010). 

       3. Kristina Kiršner (našlė), Argentinos prezidentė, skydliaukės vėžys (2011). 

       4. Oljanta Umala (Ollanta Humala), Peru prezidentas, žarnyno vėžys (2011).

       5. Ugas Čavesas (Hugo Chávez), Venesuelos prezidentas, prostatos vėžys (2011). 

       6. Lula da Silva, Brazilijos eksprezidentas, gerklų vėžys (2011). 

       7. Dilma Rusef, Brazilijos prezidentė, limfinės sistemos vėžys (2009). 

      8. Fernandas Lugas (Fernando Lugo), Paragvajaus eksprezidentas, limfos vėžys (2010).

       9. Evas Moralesas(Evo Morales), Bolivijos prezidentas, nosies ertmių vėžys (2009). 

       Į sąrašą galima būtų įtraukti ir Kolumbijos prezidentą Chuaną Santosą su netikėtai pas jį atrastu prostatos vėžiu (2012). Tačiau, praėjus keliems mėnesiams, per kuriuos įvyko teigiami poslinkiai jo režimo santykiuose su JAV, jis pareiškė, kad „visiškai išsigydė“...

       Daugelis JAV mokslininkų ir apžvalgininkų pažymi, kad faktai, kurie „atskirai atrodo lokaliais incidentais“, kaip visuma demonstruoja labai nerimą keliančią tendenciją. Ji rodo tai, kad šiuolaikinėje pasaulio politikoje egzistuoja aukštų technologijų žudymų industrija (hi-tech assassinations), dažnai nepaliekanti pėdsakų ir atrodanti, kaip lėta ir skausminga mirtis žmonių, kurie yra rimtais „kai kurių stiprių valstybių politikos“ priešininkais, kurioms tokia žudymų rūšis tampa „vis labiau mėgstama forma“, siekiant pašalinti nepageidaujamus...

       Terorizmo klausimais besispecializuojantis daktaras Kevinas Baretas (Kevin Barrett) cituoja senatoriaus respublikono Lindsio Gremo (Lindsey Graham) neseną prisipažinimą, kuriame sakė, kad JAV įvairiose planetos vietose nužudė daugiau kaip 4700 savo politinių priešininkų, įskaitant savo piliečius. Daktaras Baretas pabrėžia, kad dabartinis JAV karinis biudžetas, kuris yra daugiau kaip 500 mlrd. USD ir viršija Kinijos, Rusijos, Japonijos, Australijos, Kanados ir Europos Sąjungos kartu paimtus karinius biudžetus, - tai tik „aisbergo viršūnė“, nes be jo egzistuoja „juodieji fondai“, iš kurių finansuojami „aukštųjų technologijų slapti metodai, kaip tie, kurie buvo naudojami šešių pagrindinių Imperijos priešų iš Lotynų Amerikos sunaikinimui vėžiniais susirgimais“ (6).

       Vėžinių susirgimų epidemijos, kuri „vienu metu pakenkė šešiems anti Vašingtono imperijos geriausiems lyderiams Pietų Amerikoje“, neatsitiktiniu pobūdžiu įsitikinę tokie JAV mokslininkai, kaip Viljamas Blumas (William Blum), Kertas Nimas (Kurt Nimmo), o taip pat žurnalistai, kurie užsiima Venesuelos tematika, kaip Stivenas Lendmanas (Stephen Lendman) (7).

      „Reiganomikos“ tėvas, JAV Iždo sekretoriaus padėjėjas Polas Kreigas Robertsas (Paul Craig Roberts) tvirtina: „Visur Lotynų Amerikoje ir ne Vakarų pasaulyje atsakomybę už Čaveso mirtį priskiria Vašingtonui... Tikėjimas tuo niekada nemirs: Čavesas, didžiausias Lotynų Amerikos pilietis nuo Simono Bolivaro laikų, buvo nužudytas Vašingtono... Lotynų Amerikos gyventojams žinoma apie JAV Kongreso klausymą ir paviešintus CŽV bandymus nunuodyti Fidelį Kastrą (Fidel Castro)...Oficialus dokumentas, kurį prezidentui Kenedžiui pateikė Jungtinis štabų vadų komitetas, žinomas pasauliui ir prieinamas internete“ (8).

       Iš tiesų, Kastras tapo išgyvenimo rekordininku – jis išgyveno 637 pasikėsinimus (2006 metų duomenys), daugelis iš jų buvo parengti dalyvaujant JAV specialiosioms tarnyboms ir net tapo anekdotų objektu! (Pavyzdžiui, garsus JAV prezidento D.Kenedžio pareiškimas po vieno žlugusio pasikėsinimo į Kubos lyderį bandymo: „Kai aš įsakydavau Kastrą pašalinti, tai visai neturėjau omenyje, kad jį reikia nužudyti“). Šiandien Vakarų žiniasklaida cituoja patarimą, kurį Fidelis Kastras davė Čavesui vieno iš vizito Kuboje metu: „Čavesai, būk atsargesnis! Tie žmonės padarė pažangą technologijose. Jūs pernelyg nerūpestingas. Būkite atsargesnis maisto atžvilgiu, kurį jie jums siūlo... nedidelė adata ir jie jums įšvirkš injekciją bet ko“.

       Apie tai, kad CŽV savo tikslams naudojo Amerikos vėžio tyrimų asociacijos prezidento (president of the American Cancer Society), daktaro Eltono Ochsnerio (Alton Ochsner) vėžinių susirgimų tyrimus, žinoma mažiausiai nuo 8 –ojo dešimtmečio pabaigos. Apie JAV specialiųjų tarnybų veiksmus, pašalinant arba neutralizuojant Vašingtonui nepageidaujamus politinius lyderius taip vadinamų „specialių operacijų su didele žala“ eigoje, buvo žinoma dar anksčiau. Jos veikė jau 6-7 dešimtmečiuose. Pakanka prisiminti Ceilono ministro pirmininko S.Bandaranaikės (1959), Kongo ministro pirmininko P.Lumumbos (1960), Ganos prezidento K.Nkrumo (1966), Mozambiko Išlaisvinimo fronto E.Mondlanės ir kt. pašalinimus.

       Pašalinimu užsiėmė speciali struktūra, kurios pavadinimas „Žalos sveikatai sukėlimo komitetas“. Jos veikla pirmą kartą plačiai buvo nušviesta JAV Valstybės departamento darbuotojo Džono D. Markso (John D. Marks) tyrimų knygoje „Mandžiūrijos kandidato paieška. CŽV ir sąmonės kontrolė“ (9). Autorius „atgaivino“ komisijos, kuri buvo sukurta JAV prezidento D.Fordo, pirmininkaujant viceprezidentui Nelsonui Rokfeleriui, CŽV eksperimentų su žmonėmis, įskaitant JAV piliečius, ištyrimui, ir pašalinimui politinių priešininkų po skandalo, kuris buvo sukeltas 1974 metų gruodžio mėn. „The  New York Times“ (10) straipsnio ta tema, ataskaitos sausus faktus. Dž.Marksas pateikia daug slaptų „žalos padarymo sveikatai“ operacijų detalių, biudžeto sumą, mokslininkų vardus ir CŽV agentus, atsakingus už šią veiklą, aprašo nežmoniškus bandymus su žmonėmis, o taip pat nuodus ir chemines medžiagas, galinčias nužudyti arba „paversti į augalus“ vieną ar kitą politiką. Citata:  

       „Pagal MKNAOMI projektą SOD darbuotojai CŽV sukūrė ištisą arsenalą toksinių medžiagų. Norint ką nors nužudyti per keletą sekundžių, pavyzdžiui, su tablete, taikoma savižudybės atveju, SOD buvo pasiūlytas stipriai veikiantis moliusko toksinas... CŽV ir SOD darbuotojų nuomone, nužudymui geriau taikyti botuliną. Inkubaciniam periodui esant nuo  8 iki 12 valandų, jis leidžia žudikui pabėgti iš įvykio vietos. Vėliau CŽV darbuotojai mafijai tiekė tabletes su tuo mirtinu nuodu, kad įvestų į Fidelio Kastro pieno kokteilį. Jeigu CŽV siekė, kad nužudymas atrodytų mirtimi, sukelta natūralios priežasties, tai egzistavo ilgas sąrašas mirtinų ligų, tipiškų tai šaliai, kuri pasirinkta operacijos vykdymui. Taip 1960 m. slaptos tarnybos šefas Ričardas Biselas paprašė Sido Gotlibo „išrinkti ligą“, kuri leistų nužudyti Kongui vadovavusį P.Lumumbą. Senato tyrimui Gotlibas pranešė, kad jis parinko tokią ligą, kuri turi būti panaši į ligą, paplitusią Vakarų Afrikoje, ir kuri galėtų baigtis mirtimi... Tiems, nuo kurių CŽV operatyvininkai norėjo atsikratyti tik laikinai, SOD atsargose turėjo apie keletą tuzinų ligų ir įvairaus stiprumo toksinų. SOD sąrašo gale, kaip medžiaga, garantuojanti sąlyginai laimingą baigtį, stovėjo stafilokokinis enterotoksinas – apsinuodijimo maisto produktais silpna forma (silpna lyginant su botulinu). Ši infekcija beveik niekada nesibaigdavo mirtimi, auka iš rikiuotės būdavo išvedama maždaug nuo 3 iki 6 valandų. Iš SOD atsargose turimų medžiagų dideliu virulentiškumu išsiskyrė Venesuelos ir Kongo encefalomielito virusas. Paprastai jis žmogų paralyžuodavo nuo 2 iki 5 dienų, po to silpnoje būklėje jis likdavo dar keletą savaičių. Jeigu CŽV žmogų iš rikiuotės reikėdavo išvesti keletą mėnesių, tai SOD turėjo dviejų rūšių bruceliozes“...

       Dėmesio verta istorija apie paslaptingai 6-ame dešimtmetyje žuvusį biologinio ginklo ekspertą Franką Olseną (Franck Olsen), kuris glaudžiai bendradarbiavo su CŽV. Pati CŽV dar 8 –ame dešimtmetyje, atliekant žinybos reformą, pranešė apie tai. Po to, kai Olsenas, kuriam labai slegiantį įspūdį padarė bandymai su žmonėmis, 1953 m. važinėjant po slaptas biologines laboratorijas, esančias Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje ir VFR, atsisakė bendradarbiauti su specialiąja tarnyba ir nusprendė išeiti, apie tai pranešė kai kuriems kolegoms. Du CŽV agentai dalykinių pietų metu jam įmaišė narkotiko, kurio veikiamas mokslininkas po kelių dienų nusižudė. Tai oficiali versija – savo laiku žuvusio šeimą net kvietė į Baltuosius rūmus, kur JAV prezidentas D.Fordas jos oficialiai atsiprašė. Neseniai, prieš U.Čaveso mirtį, „The New York Times“ puslapiuose (11) apie tai vėl prisiminė, nes 2012 metų lapkričio mėnesį F.Olseno sūnūs pateikė teisminį ieškinį CŽV su reikalavimu kompensuoti už tėvo nužudymą...

       Apibendrinant, verta pažymėti, kad politinė žala sveikatai ir „visos planetos vėžinis auglys“, kaip jį vadina JAV mokslininkai, gali būti išgydyti tik su chirurgine informacine intervencija, nurodančia tikruosius politinės epidemijos kaltininkus.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) Venezuelanalysis.com, 12.03.2013

2) Reuters.com, 12.03.2013

3) Citata iš „NBC News“ reportažo, 06.03.2013

4) Associated Press, 06.03.2013

5) Phillips T. "Hugo Chavez hints at US cancer plot" // Guardian.co.uk, 29.12.2011. 

6) Kevin Barrett Dr. Chavez: Another CIA?

7) Smulkiau: US infected Hugo Chavez with cancer: Stephen Lendman; Nimmo K. "CIA developed a sudden cancer gun back in the 1970s"; www.informationclearinghouse.info/article34280.htm

8) PaulCraigRoberts.org, 12.03.2013 

9) Marks J. "The Search for the Manchurian Candidate. The CIA and Mind Control". Published by Times Books, 1979.

10) Hersh S. "Huge CIA Operation Reported in U.S. against Antiwar Forces, Other Dissidents in Nixon Years" // New York Times, 22.12.1974.

11) Risen J. "Suit Planned Over Death of Man CIA Drugged" // New York Times, 27.11.2012.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikolaj‘us Mališevski‘s, 2013-03-25

Šaltinis: Fondsk

 

 

 

Susiję:

Čavesas žinojo, kad JAV specialiosios tarnybos jį medžioja

Archyvas