Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


P.K.Robertsas: „mes norime atsikratyti rusų ir kinų“

       Balandžio 26 d. būvęs JAV iždo sekretoriaus padėjėjas prie Reigano administracijos Polas Kreigas Robertsas (Paul Craig Roberts) tiesiai šviesiai PressTV paaiškino apie įvykius Libijoje, Sirijoje ir kitose Afrikos bei Artimųjų Rytų valstybėse, kaip JAV susijusi su šiais įvykiais, ir kokiais tikslais kišasi į suverenių valstybių vidaus reikalus.

       P.K.Robertsas sako: „Mes nenorime nuversti vyriausybės Bachreine ar Saudo Arabijoje, kur abi vyriausybės naudoja smurtą prieš protestuotojus, nes jos yra mūsų marionetės, ir mes turime didelę jūrų bazę Bachreine. Mes norime nuversti Kadafį ir Asadą Sirijoje, nes mes norime pašalinti Kiniją ir Rusiją iš Viduržemio jūros. Kinija darė dideles energetikos investicijas į Rytų Libiją ir remiasi Libija kartu su Angola, ir Nigerija. Tai yra Vašingtono bandymas neleisti Kinijai prieiti prie išteklių, kaip 1930 metais Vašingtonas ir Londonas neprileido prie išteklių Japonijos.

       Koks suinteresuotumas protestais Sirijoje. Wikileaks nurodo, kad už protestų stovi amerikiečiai. Mes esame suinteresuoti, nes rusai turi jūrų karinę bazę, kuri jiems garantuoja būvimą Viduržemio jūroje. Taigi, jūs matote, kad Vašingtonas įsikišo į Libiją ir deda visas pastangas įsikišimui į Siriją, nes mes norime atsikratyti rusų ir kinų“.

       Taigi, atvirai, kaip per išpažintį, P.K.Robertsas pasakoja apie JAV interesus, jos žaidimus kitų valstybių ir žmonių gyvenimais dėl išsilaikymo, pirmavimo šiame konkurencingame kapitalistiniame pasaulyje.

Interviu rusų kalba

Interviu anglų kalba

2011-05-01

 

 

 

Susiję:

Libija: daiktus vadinkime savo vardais    

Versija apie įvykius Libijoje                      

Dar viena Libijos karinio užpuolimo versija                

Planinis tarptautinės teisės demontavimas – globalios valdžios nauja strategija

Irakas, Libija ir „Chosudovskio sąrašas“                        

„Trys storuliai“ ir amerikietiška svajonė                   

Muamaris Kadafis ir Vakarų cinizmas   

Organizuotas nusikalstamumas, kaip „naujos pasaulio tvarkos“ pagrindas

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas