Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Slaptos organizacijos

       Pasaulyje veikia ne viena slapta organizacija. Pavyzdžiui, neseniai Norvegijoje žmones žudęs A.Breivikas buvo masonas ir priklausė Švento Olafo ložei. Norvegijos spauda rašė, kad jis turėjo septintą įšventinimo laipsnį, kuris vadinamas „Rytų riteriu“. Norvegijos masonai veikia pagal „Švedų chartiją“, kurioje skirtingai nuo „Škotų chartijos“ yra ne 33 laipsniai, o tik 11. Todėl 7 laipsnis reiškia labai aukštą statusą – „Rytų riteris“ įeina Aukščiausią kapitulą, kuriai tiesiogiai vadovauja išmintingiausias Ordino Meistras. Nors organizacija A.Breiviką pasmerkė ir pašalino iš Ordino (kas tokioje slaptoje organizacijoje, kurioje priesaika duodama visam gyvenimui, vargu ar įmanoma), tačiau yra manančių, kad aukštesnieji Ordino nariai jam galėjo įsakyti atlikti šį nusikaltimą. Kaip iš tiesų buvo, kažin ar kada nors sužinosime.

       Iliuminatai– daugelio įvairių draugijų pavadinimas.Dažnai šis terminas naudojamas apibūdinti slaptą pasaulį valdančią organizaciją. Daugiausia jai priklauso trylikos pasaulio turtingiausių šeimų atstovai. Jie – “Juodoji diduomenė”, kuri priima sprendimus, rašo taisykles prezidentams ir vyriausybėms.

       Pinigai jiems užtikrina valdžią. Iliuminatams priklauso tarptautiniai bankai, naftos verslas, didžiausios pramonės įmonės, prekybos organizacijos. Jie sprendžia, kas bus, pavyzdžiui, JAV prezidentu. Pagrindiniai kandidatai į JAV prezidentus kruopščiai atrenkami, ištiriama jų genealogija. Dauguma prezidento rinkimų kampanijų finansuojamos iš narkotikų verslo, kurį kontroliuoja iliuminatai ir leidžia jam egzistuoti. Iš esmės rinkimai jiems nereikalingi, tačiau kol kas jie leidžia žmonėms žaisti demokratiją, manyti, kad jų balsas kažką lemia. Ir išrinktas prezidentas ne pats sprendžia. Paskutinį žodį turi iliuminatai, daugelis iš kurių yra bankininkai.

       Pasaulinės vyriausybės sukūrimas – iliuminatų slaptas tikslas. Iliuminatams nuo pat pradžių vadovauja Rotšildai. Didelį vaidmenį siekiant tikslo suvaidino masonas Sesilas Rodsas (Cecil Rhodes), kuris XIX amžiuje siekė sukurti pasaulio vyriausybę, kuriai vadovautų Britų imperija. Šį planą finansavo Rotšildai. Būtent Rodsas sukūrė slaptą organizaciją “Apskritas stalas”, kurioje ir šiandien posėdžiauja brolijos elitas.

       Buvęs masonas Leo Zagamis atskleidžia tikruosius pasaulio masonų organizacijų planus.  

     Slaptos organizacijos tiki įvairių simbolių galia. Pasaulyje pilna jų juodosios magijos simbolių. Iliuminatai mano, kad kuo daugiau aplinkui yra jų simbolių, tuo galingesnė jų magija.

       Iliuminatų simboliai kine.

             Apie daugelio organizacijų istoriją, veiklą galima sužinoti pažiūrėjus filmą „Slaptos draugijos“.

2011-08-03
 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas