Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Sveiki atvykę į realybę

http://www.davidmcelroy.org       Pastarosiomis dienomis amerikiečiai, tame tarpe ir nesusiję su judėjimu „Užimk“, išsigandę svarsto Dž. Makeino  (John McCain) ir K.Levino NDAA. NDAA praėjo abu Kongreso rūmus ir dabar oficialiam kitaip mąstančių medžioklės atidarymui tetrūksta tik vieno parašo – prezidento B.Obamos. Dauguma amerikiečių mano, kad B.Obama pasirašys įstatymą, juk jis toks pat korporacijų atstovas, kaip ir Kongresas.

       Tinklalapis „Amerikietiškos svajonės galas“ JAV režimą vadina žvėries sistema. Šio straipsnio autorius, amerikietis, JAV vidaus politiką lygina su Šiaurės Korėjos. Užsienio politikos jis neanalizuoja, kitaip vaizdas būtų dar rudesnis. Taip pat matoma, kad autorius apie Šiaurės Korėją nieko nežino, tiksliau jo žinios remiasi tik korporatyvine propaganda. O ką ši propaganda rašo apie Rusiją, Siriją, Libiją, Iraną, Kiniją ... – mes visi matome ir suprantame. Amerikiečiai toliau pagal žiniasklaidą vertina užsienį, tačiau jau pradeda suprasti korporatyvinį melą apie JAV ir savo kailiu patiria demonizacijos mechanizmą, ypač šiuo metu protestuojantys. Iš tiesų net straipsnio komentatoriai žino daugiau apie Korėją, o autorius nežino net visos tiesos apie JAV režimą. Taigi, kalbėkime apie esmę ir paskaitykime tik tuos JAV policinio režimo faktus, apie kuriuos paskutiniu metu tas amerikietis sužinojo:

       1. Nepilotuojami Predator, kuriuose įrengta šiuolaikinė stebėjimo įranga naudojami JAV piliečių sekimui JAV teritorijoje („Los Angeles Times“). Amerikiečiai priprato, kad JAV armija juos naudoja visame pasaulyje „karui prieš terorizmą“, 2005 metais juos pradėjo naudoti pasienio kontrolei ir nelegaliems imigrantams, ir štai dabar – amerikiečių sekimui šalies viduje. Vaizdo įrašai, kurie patvirtina šiuos faktus.

      2. JAV nacionalinio saugumo departamentas sako, kad mokėjimas už viešbučio kambarį grynais pinigais (o ne kortele, kaip tai yra įprasta amerikiečiams) – galimo terorizmo požymis. Kas tuo netiki, gali pamatyti vaizdo įraše.

      3. Tenesio valstijoje, prisidengiant Sveikatos apsaugos departamentu ir „piliečių pasirengimo gamtos stichinėms nelaimėms patikrinimo“ dingstimi, numatytas visuotinis civilių gyventojų namų patikrinimas, kurį atliks valstybės pareigūnai „atsitiktine tvarka“ (čia ir čia).
        4. Šiandien valdžios institucijos seka bet kokius eilinių amerikiečių veiksmus, net nepanašius į terorizmą arba grėsmę demokratijai. Pavyzdžiui, vieną moterį iš Vašingtono miesto pasekė ir nubaudė 2000 USD bauda už netinkamą savadarbės talpos kačių tualetui utilizavimą.

       5. Individualaus sekimo pagal veido nuotrauką technologija, kuri anksčiau buvo žinoma tik iš filmų, dabar naudojama reklaminiuose skyduose visoje šalyje.

       6. Elektros šoko prietaisus dabar policija naudoja ne tik prieš nusikaltėlius, tačiau ir prieš įstatymų besilaikančias mokines. Rugsėjo 29 d. Pensilvanijos valstijoje policininkas Džeisonas Emeris iškrovė elektros šoko prietaisą į 14 metų Kešani Vilson kirkšnį po kažkokio jos veiksmo, ir po to, kai ji sustojo ir pakėlė rankas aukštyn. O po to, teisme policininkas apšmeižė mergaitę.

       7. Paskutiniu metu pasakojama labai daug šokiruojančių istorijų, kaip TSA (Transporto saugumo tarnyba) agentai be jokių ceremonijų apžiūri vietines senutes. Šiaurės Korėjoje būtų šokiruoti, jeigu išgirstų tokius pasakojimus.

       8. Amerikiečius kiekvieną dieną seka, panaudodami šimtus įvairių būdų, ir dauguma iš jų apie tai net nežino. Pavyzdžiui, Vašingtono mieste kiekvieno automobilio judėjimas sekamas naudojant ALRP sistemą (automatinis numerio ženklo skaitymas). Iš pradžių sostinėje 250 kamerų buvo pastatytos ieškomų automobilių sekimui, bet paskui, nesant jokio visuomenės svarstymo, policija pradėjo rinkti visų automobilių duomenų bazę.       

       9. Jau niekam nebe paslaptis, kad FTB užrašo ir analizuoja visas interneto radijo programas. Jeigu jūs skambinate į JAV pokalbių šou, jūsų pokalbis taps žinomas FTB, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

       10. JAV vyriausybė visoje šalyje pastatė naujus “aukštų technologijų žibintus”, kurie gali būti naudojami, kaip stebėjimo kameros ir pasiklausymo įranga (žiūr. čia ir čia).

       11. Dabar priimamas NDAA įstatymas JAV teritoriją faktiškai apibrėžia, kaip „kovos lauką“ prieš taikius civilius gyventojus „kare prieš terorizmą“ ir leidžia be teismo ir kitų formalumų sulaikyti bet kurį amerikietį. Be to, vienas iš šio įstatymo autorių – Karlas Levinas prisipažino, kad iš pradžių B.Obamai pasiūlė iš jo išimti eilutes apie tas amerikiečių represijas, bet Obama uždraudė tai daryti.

       „B.Obamos administracija sunaikino mūsų pilietines laisves, net daugiau nei Dž.Bušo administracija. Jeigu neįvyks kas nors radikalaus, vieną dieną visos mūsų privilegijos ir visos mūsų laisvės baigsis. Laimei, mes kol kas galime dalintis informacija, pavyzdžiui, internete, tačiau tai netruks amžinai. Galiausiai, „nusikaltimų dėl neapykantos įstatymai“ bus panaudoti, siekiant mus priversti nutilti ir internete“.

       Na, o kas netiki, paskaitykite analogišką Kanados įstatymą, pagal jį bet kurį neįtinkantį žmogų galima sekti už interneto forume parašytą neparankią frazę arba politiškai nekorektišką vaizdo įrašą, įdėtą YouTube. Amerikos, kurioje gyvena zombiai, laukia siaubinga ateitis, jeigu ji dabar nepabus, daro išvadą autorius
       Iš tiesų autorius nurodė, ir nelabai sumaniai, tik totalitarinės JAV demokratijos aisbergo viršūnę.

       1) Akivaizdu, kad jis yra tolimas nuo judėjimo „Užimk“, kitaip paminėtų apie daugiau kaip 5600 protestuotojų politinius areštus (tai nepilni duomenys tik iš oficialių žiniasklaidos priemonių), apie dešimtis sumuštų ir patekusių į ligonines amerikiečių (žinomiausi – Skotas Olsenas, Dženifer Foks, Brendonas Votsas, Kaivanas Sabegis (Kayvan Sabehgi), apie neteisėtus iškeldinimus, apie daugelio policininkų, tokių iškrypėlių, kaip Paikas ir Bolonja, prievartos atvejus ir apie tokius policijos moralinius išsigimėlius, kurie muša protestuotojus Niujorke, ir apie tai atvirai pasakoja bei su pasigėrėjimu dalijasi įspūdžiais su savo kolegomis.

       2) Akivaizdu, kad autorius nežino, kad seniai veikia įstatymas, pagal kurį JAV teritorijoje (ir viso pasaulio) pagal JAV prezidento įsakymą galima patraukti baudžiamojon atsakomybėn bet kurį žmogų nesant jokių teisinių apribojimų.

       3) Vaikinai iš “Užimk Volstritą!“ šį juodą sąrašą papildo tokiais punktais:

      - Visuotinis musulmonų bendruomenių šnipinėjimas.

    - FTB agentų masinės operacijos, kuriomis sąmoningai siekiama išprovokuoti amerikiečius klaidingiems teroristiniams aktams, ir po to sekančios represijos.

       - Neseniai vykę FTB reidai į prieš karą pasisakančių aktyvistų namus ir jų represijos(!).

     - Paskutiniai masiniai suėmimai, iškeldinimas ir prievarta prieš judėjimą „Užimk Volstritą!“.

4) Žinoma, autorius nežino arba pamiršo, kad amerikiečių internetas jau seniai yra nelaisvas, kaip ir mobilus ryšys.

       Taip pat galima paskaityti apie tai, kaip FTB agentai persekioja Sintiją Makinį (Cynthia McKinney), grasindami fiziniu susidorojimu. Kodėl? Todėl, kad ji yra nepriklausoma kandidatė į JAV prezidentus, kovoja prieš Izraelio apartheidą, atskleidė amoralų JAV karų veidą, reikalauja teisti karinius nusikaltėlius ir savo piliečiams sako tiesą apie nežmonišką ir neprotingą JAV politiką.

       Arba štai paskutinis pavyzdys. Gruodžio 15 d. 16:15 val. Orlande suimtas 25 metų protestuotojas Timotis Osmaras, tik už tai, kad savo mintis išsakė kreida ant plytelių prieš meriją.

Šaltinis: Antizoomby.Livejournal,  2011-12-18

 

 

Susiję:

Kodėl milijardieriai apmoka akcijas prieš save?

Karas prieš terorizmą – apgaulė?

Amerikietiška svajonė. Nusikaltimas be bausmės (I)

„Geležinis oligarchijos įstatymas“ arba kas iš tiesų valdo Ameriką (I)

Karinių traukinių vilkstinės filmuotos Oregone

JAV: per 121 metus daugiau kaip 130 įsiveržimų į 50 valstybių

 

 

Komentarai

Tokie straipsniai juokingi

Tokie straipsniai juokingi panašiai tiek pat kiek sapaliojimai apie pasaulio pabaigą 2012 :D
Jei neesi nusikaltėlis, nerezgi kažkokių teroristinių planų ir esi paprastas sažiningai dirbantis ir mokesčius mokantis baltaodis JAV pilietis tai 99,99 procento nieks JAV tavęs nesuims be priežasties ir nekels į orą 20limonų kainuojančio naikintuvo kad pasektų kada važiuoji namo ar kaip krapštai nosį kai kiti nemato tuolab nekratys tazeriu(vienetiniai atvejai kai šalį 308milijonai gyventojų). O šalis tikrai puiki daug gražių vietų skirtingais klimatais apsigyvent kaip tik nori, didelės galimybės tobulėt ir siekt karjeros, bei vystyt verslą , žmonės nors ir dirbtinai bet gan draugiški ir paslaugūs.Taip kad ten buvo ir visdar yra galimybių šalis, jeigu netingi dirbt ir turi galvą ant pečių. O neesi kažkoks kiekviena samokslo teorija tikintis visada viskuom nepatenkintas individas. Tarp kitko kiek mačiau išvažiavusių lietuvių visi puikiai sukasi ir nė vienas dar gvantaname neatsidūrė.

kol busi dirbantis ir

kol busi dirbantis ir vergaujantis zombis, tol puiku... ir JAV gyvena auksciau galimybiu, ju skolinga visam pasauliui, libija patvarke, skolu nereiks atiduoti, pati paskolins, JAV (izraelio vasalas) yra pasaulio parazitas, sukuriantis 20 % pasaulio bvp, o sunaudojantis 40%...kaip mazam vaikui paaiskinsiu - uzsiaugini 10 kg bulviu, suvalgai 20 kg. 10 kg is kaimyno pasiskolini, uzrases ant sikpopierio 5 litai...beje zodis sukcius, kiles is zodzio suktis, tad i amerika tik sukciaut per bankines machinacijas ir telekt karjeros daryti...

Kas gi lies subinlaižius

Kas gi lies subinlaižius lietuvius, jie prie visų pritaps ir prie Stalino, ir prie Hitlerio.

JAV - blogio ašis. Kol kitos

JAV - blogio ašis. Kol kitos valstybės to nesupras, tol niekas ir nesikeis. Norėčiau pabrėžti, jog Lietuva taip pat neatsilieka...

Tas ir blogiausia, kad

Tas ir blogiausia, kad Lietuva neatsilieka ir gali sekti paskui JAV.

Kas juos sustabdys?

Kas juos sustabdys?

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas