Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Libija Vakarų nusikaltėlių apsuptyje

 http://dailycensored.com      Jau daugiau, kaip tris mėnesius Vakarai bando nuversti suverenios valstybės – Libijos vadovą: bombarduoja miestus, žudo civilius gyventojus. Žusta tiek M.Kadafio šalininkai, tiek sukilėliai. Karas nesirenka, kas yra teisus, o kas neteisus, visi tampa karo aukomis, karo, kurį sukėlė Vakarai, prisidengdami demokratijos nešimu, lygiai taip pat, kaip jų protėviai kryžiuočiai, prisidengdami krikščionybe, nešė karus ir nelaimes Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. Kaip ir viduramžių laikų kryžiuočių, taip ir šių laikų kryžiuočių tikslai yra tie patys - kitų tautų turtų užgrobimas ir savo galios bei valdžios pasaulyje įtvirtinimas. Todėl bet kokie M.Kadafio siūlymai taikiai sureguliuoti konfliktą negirdimi. Jis siūlo Libijoje surengti demokratinius rinkimus, kuriuos stebėtų ES, JTO, Afrikos Sąjunga ir kitos tarptautinės organizacijos. Vakarai negirdi, jiems neįdomu, nes tikrasis jų tikslas ne demokratijos šioje valstybėje įtvirtinimas, bet jos turtų užvaldymas.

 

          Laikas bėga, o rezultatų teigiamų Vakarams nėra. Atvirkščiai, daugėja žmonių, pradedančių suprasti tikruosius Vakarų tikslus ir suvokti, kad tai, ką NATO vykdo prieš Libiją, yra nusikaltimas žmoniškumui. Laikas veikia Vakarų nenaudai.

       Neseniai Amnesty International pareiškė, kad nerado jokių įtikinamų įrodymų dėl M.Kadafio režimo nusikaltimų, apie kuriuos rašė spauda ir, kuriais kaltino Tarptautinis teismas. O juk tie nusikaltimai buvo pagrindas NATO veiksmų Libijoje pateisinimui.

       Dar taip neseniai, praėjusią savaitę, JAV valstybės sekretorė Hilary Klinton visam pasauliui aiškino, kokia ji yra susirūpinusi dėl to, kad M.Kadafio kariai dalyvauja masiškuose moterų prievartavimuose. „Prievartavimai, fiziniai gasdinimai, seksualinis priekabiavimas ir net taip vadinamas „nekaltybės patikrinimas“ vyko regiono valstybėse“, - pareiškė ji.

       Prieš dvi savaites Tarptautinio baudžiamojo teismo prokuroras Luisas Moreno Okampas (Luis Moreno Ocampo) spaudos konferencijoje pareiškė, kad „turi informacijos, kad Libijoje egzistuoja prievartavimų politika tų atžvilgiu, kurie buvo prieš vyriausybę. Matyt, jis (pulkininkas M.Kadafis) tai naudoja tam, kad nubausti žmones“.

       Ir staiga, visi kaltinimai M.Kadafio režimo nusikaltimais – masiniais prievartavimais, civilių gyventojų šaudymais iš sraigtasparnio ir kt., apie kuriuos nuo pat vasario vidurio kalba Vakarų lyderiai, sukilėliai ir žiniasklaida, subliukšta. Atlikusi tyrimą Amnesty International pareiškė, kad nepavyko rasti įrodymų, kad buvo pažeidžiamos žmonių teisės, atvirkščiai, daugelis kaltinimų buvo paneigti arba jie kelia abejones. Buvo nustatyta, jog buvo atvejų, kai Bengazio sukilėliai sąmoningai pateikdavo melagingus pareiškimus arba padirbdavo „įrodymus“.

       Žinoma, Vakarų valstybių lyderiams nelabai svarbu, kad demaskuoja jų melą. Kol Vakarų valstybių gyventojai abejingai žiūri į savo valstybių vadovų vykdomus nusikaltimus prieš suverenias valstybes, tų valstybių vadovus ir tautas, jie ir toliau vykdys tai, ką užsibrėžė – sunaikinti Libijos vadovą. Kaip praneša ANI, M.Kadafio likvidavimui yra pasiųsta 130 britų iš Didžiosios Britanijos saugumo tarnybos MI6 ir prancūzų iš Prancūzijos išorinės žvalgybos agentūros agentų komanda. Pagal gautą iš saugumo tarnybos šaltinio informaciją, šiuos agentus asmeniškai  sankcionavo Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas D.Kameronas ir Prancūzijos prezidentas N.Sarkozy. Vakarų mokesčių mokėtojams ši operacija kainuos maždaug vieną milijoną svarų savaitei.

       Prieš tris mėnesius Vakarai suklydo, manydami, kad bus lengva užvaldyti šią Afrikos valstybę ir jos turtus. Dabar jie klysta manydami, kad sunaikinę M.Kadafį, jie sunaikins Libijos tautos norą būti laisva ir nepriklausoma.

 

Nikolajaus Starikovo atviras laiškas Rusijos prezidentui

 

2011-06-26

 

 

 

 

 

 

Susiję:

Libiečiai – tauta, kuri nepasiduos                  

Apie Libiją                                                      

Muamaro Kadafio kalbos tiesioginiame Libijos televizijos eteryje stenograma

P.K.Robertsas: „mes norime atsikratyti rusų ir kinų“     

Ar Didysis brolis išėjo iš proto?

Birželio 8 d. naujienos iš Libijos           

Libija: daiktus vadinkime savo vardais      

Versija apie įvykius Libijoje                     

Dar viena Libijos karinio užpuolimo versija                  

Planinis tarptautinės teisės demontavimas – globalios valdžios nauja strategija

Irakas, Libija ir „Chosudovskio sąrašas“                           

„Trys storuliai“ ir amerikietiška svajonė                  

Muamaras Kadafis ir Vakarų cinizmas                    

Valstybės vadovų nužudymai ir tarptautinė teisė. Libijos precedentas

Nusikalstamumas – vienas iš naujos pasaulio tvarkos požymių

 

 

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas