Jūsų sūnus nelaisvėje pas DLR pašauktinius...

Jūsų sūnus nelaisvėje pas DLR pašauktinius...

     - Alio.        - Alio! Serioža, sūneli! Kur tu, kas tau?        - Tai ne Serioža.       ...

';
';
Pasimatymas su blondine

Pasimatymas su blondine

       „Ford Mustang” sugalvotą pasimatymą su blondine vaikinai ilgai prisimins.    2015-02-13

';
Kreipimasis vardan Lietuvos!

Kreipimasis vardan Lietuvos!

       Artėjant Lietuvos atkūrimo 25-mečiui, grupė Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signatarų...

';
Batka daro tvarką

Batka daro tvarką

       Nėra ko sėsti, kol Batka neleido. 2015-02-12

';
Nežinomo autoriaus eilėraštis

Nežinomo autoriaus eilėraštis

Kai baigias Lovio pajamos Ir nebėra ko krušt, LT dalužė-Dašenka Tuoj rusų eina mušt. Mes turim pusę tanko jau Poryt turėsim tris, Ministras Peteliškinas Žygiuoja:...

';
„Azov“ bataliono pergalė

„Azov“ bataliono pergalė

       Tai yra Anatolijaus Šarijaus debiutas kino pramonėje. Jis negalėjo likti nuošalyje nuo istorinių Ukrainos įvykių, todėl sukūrė filmą apie...

';
Vokietijoje protestas prieš privalomą vaikų seksualinį švietimą

Vokietijoje protestas prieš privalomą vaikų seksualinį švietimą

       Hamburge įvyko „Susirūpinusių tėvų“ judėjimo mitingas prieš privalomą vaikų seksualinį švietimą Vokietijos mokyklose. Mokyklose...

';

Sveiki užsukę į koment.lt svetainę, kurioje
                                                                      galite ne tik skaityti, bet ir dalintis savo
mintimis. Linkiu gerai praleisti laiką.
                                                                 
 
 
                                                                 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Rašyti: el.paštas koment@koment.lt
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

      Svetainė mėgsta Opera. 

Dešimt metų nuo įvykio, kuris sukrėtė ir pakeitė pasaulį

http://www.september112001.com       Rytoj sukanka dešimt metų nuo įvykio, kuris sukrėtė ne tik Amerikos, bet ir viso pasaulio gyventojus. Tada daugelis žemės gyventojų savo televizorių ekranuose stebėjo vaizdus, ir tikriausiai ne vieno akyse iki šiol yra išlikęs į pastatą įsirėžiančio lėktuvo vaizdas ir klausimas – kodėl pastatai taip greit sugriuvo. Iki šiol architektai, inžinieriai, nepriklausomi ekspertai nagrinėja šį klausimą, kritikuoja oficialias versijas bei išvadas ir pateikia savo versijas. Kita oficiali versija, kuri žmonėms kelia abejones, yra šio teroristinio akto organizatoriai. Pagal šią versiją 2001 metų rugsėjo 11 – osios įvykius organizavo Osama bin Ladenas, tuo metu gyvenęs Afganistano uoloje. Tačiau sąmokslo teorijų kūrėjai tuo netiki ir kelia savo versijas, viena iš jų šio teroristinio akto organizavimu kaltina JAV vyriausybę.

       Rugsėjo 11 –osios tema yra sukurta nemažai filmų, kuriuose nagrinėjami šie ir kiti teroristinio akto klausimai.

       Farenheitas 9/11 (Fahrenheit 9/11) – amerikiečių dokumentinių filmų režisieriaus, scenaristo, aktoriaus, Oskaro laimėtojo Maiklo Muro (Michael Moore) 2004 metais sukurtas filmas. Pagrindinės filmo temos – terorizmo šaltiniai ir 2001 metų rugsėjo 11–osios įvykiai. Pasak M.Muro, filmas buvo kuriamas tam, kad 2004 metais antrą kartą į prezidentus nebūtų išrinktas Džordžas Bušas jaunesnysis. Tačiau daugelis JAV Demokratų partijos politikų, įskaitant ir kandidatą į prezidentus Džoną Kerį, atsiribojo nuo filmo ir jame pateiktų kaltinimų Dž.Bušui. Kai kurie Respublikonų partijos politikai pasisakė prieš filmo rodymą.

       Dokumentiniame filme tiriamos Dž.Bušo sąsajos su rugsėjo 11 –osios įvykiais. M.Muras atkleidžia ryšius, kurie egzistavo tarp dviejų „klanų“, tarp dviejų Bušų kartų ir dviejų bin Ladenų kartų. Autorius teigia, kad tarp Džordžo Bušo vyresniojo ir Osamos bin Ladeno tėvo buvo geri dalykiniai ryšiai. Jie susiformavo dar tada, kai Bušas vyresnysis sedėjo JAV prezidento poste. Šie ryšiai tęsėsi ilgai ir buvo nutraukti tik praėjus dviems mėnesiams po teroristinių aktų.

        „Loose Change” – filmas pasirodė 2005 metų balandžio mėnesį. Tai yra teroristinio akto Niujorke žurnalistinis tyrimas. Filme pateikiami liudininkų pasakojimai, dangoraižių statybos specialistų vertinimai ir nuomonės apie Pasaulio prekybos centro bokštų dvynių sugriuvimo galimybes. Abejojama, kad dangoraižiai sugriuvo patys ir pateikiama versija, kad jie buvo susprogdinti po to, kai į juos įsirėžė užgrobti lėktuvai.

       Daug amerikiečių netiki 2001 metų rugsėjo 11–osios oficialia versija ir net mano, kad su šiais aktais susijusi JAV vyriausybė. „Loose Change” filmo populiarumas privertė išleisti specialią knygą, paneigiančią sąmokslo teorijų kūrėjų teiginius. Pratarmę šiai knygai parašė senatorius Džonas Makeinas. Taip, tas pats Makeinas, kuris aktyviai remia imperialistinę JAV politiką, kuris patenkintas kruvinu, žmogiškumą, dvasines bei materialines vertybes naikinančiu “demokratijos nešimu” į Libiją, ir tą pačią “dermokratiją” jau žada Rusijai, Kinijai, Izraeliui.

Rusų kalba

       „Nulis: 9/11 tyrimas“ (Zero: An Investigation Into 9/11) –  filmą sukūrė tarptautinė ekspertų grupė, kuriai vadovavo žinomas Italų žurnalistas, politologas, visuomenės veikėjas, Europos parlamento narys Džuljetas Kjeza (Giulietto Chiesa). Europoje 2007 metais šis filmas tapo sensacija.

       Filmo autoriai paneigia oficialios komisijos, kuri tyrė rugsėjo 11 –osios įvykius, išvadas. Jie mano, kad Pasaulio prekybos centro bokštai dvyniai sugriuvo ne dėl į pastatus įsirėžusių lėktuvų sukelto gaisro, bet dėl valdomų sprogdinimų. Įvykių liudininkai – pastatų darbuotojai, gaisrininkai, greitosios pagalbos gydytojai patvirtina šią versiją.

       Filmo autoriai paneigia komisijos narių tvirtinimą, kad Boeing 757 įsirėžė į Pentagoną. Įvykio vietoje nebuvo rasta nei lėktuvo nuolaužų, nei keleivių liekanų, nei jų daiktų. O ir specialistai tvirtina, kad lėktuvas paprasčiausiai negalėjo taip skristi, kaip teigiama oficialioje versijoje.

       Filme pateikta nemažai įtikinamų faktų apie tai, kad ČŽV ne tik žinojo apie rengiamas teroristines atakas, panaudojant užgrobtus lėktuvus, bet ir padėjo modžahedams gauti JAV vizas. Abejojama oficialia versija, kad dėl 2001 metų rugsėjo 11-osios įvykių kaltas Osama bin Ladenas.

       „Kas nutiko po rugsėjo 11-osios? – klausia Džuljetas Kjeza. – Prasidėjo karas Afganistane, po to buvo karas Irake, Eilėje laukia Iranas. Šiandien pasaulis neramesnis, negu tada. Situacija pablogėjo“.

Rusų kalba

Anglų kalba

Diskusija apie filmą

        „Projektas 9/11 tiesai” (9/11 Blueprint for Truth) - filmas, kurį sukūrė organizacija „Architektai ir inžinieriai už tiesą apie rugsėjo 11 -ąją”. Jame kritikuojamos oficialios dangoraižių sugriuvimo priežastys ir net pateikiami įrodymai, rodantys apie galimą bokštų dvynių susprogdinimą.

       Naujausias organizacijos „Architektai ir inžinieriai už tiesą apie rugsėjo 11 -ąją” filmas – „9/11: Sprogstamasis įrodymas – kalba ekspertai“ (9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out)

2011-09-10

 

 

Susiję:

Amerikietiška svajonė. Nusikaltimas be bausmės (I)

„Geležinis oligarchijos įstatymas“ arba kas iš tiesų valdo Ameriką (I)

Slaptos organizacijos

Komentarai

Tiek tų filmų apie tai yra

Tiek tų filmų apie tai yra sukurta, kad nebeaišku, kas yra kas...
Labai dviprasmiškai vertinami tie įvykiai.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

RT