Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Nuo Bilderbergo prie Guglebergo: pasaulio elito technokratinis persitvarkymas

http://prometheanpost.com       Įvykiai pasaulyje vis aiškiau rodo, kad pasaulio elito pagrindiniu uždaviniu tampa visuotinis žmogaus sąmonės pertvarkymas ir net žmogaus prigimties pakeitimas. Tiesą sakant, tai ir yra „naujosios pasaulio tvarkos“ tikslas ir sukūrimo priemonė. Ypač tai parodė paskutinis Bilderbergo grupės susitikimas, kuris vyko 2013 m. 6-9 d. Didžiosios Britanijos “Grove” viešbutyje, kuris yra Londono priemiestyje…

       Informacija apie tai, kur vyks susitikimas, kokia bus jo darbotvarkė ir kas jame dalyvaus, buvo žinoma dar gerokai prieš susitikimą, be to, ją teikė tiek alternatyvios, tiek ir oficialios masinės informacijos priemonės. Pavyzdžiui, apie tai parašė laikraštis “The Telegraph“, straipsnyje, kuris vadinosi „Bilderbergo grupė? Jokio sąmokslo, tiesiog įtakingiausia pasaulyje grupė“. O kitame numeryje, straipsnyje „Bilderbergo grupė 2013: dalyvių sąrašas ir darbotvarkė“ “The Telegraph“ pateikė klausimus, kurie turi būti svarstomi susitikime. Tarp jų – nedarbo problema JAV ir Europoje, nacionalizmas ir populizmas, Europos Sąjungos politika, padėtis Artimuosiuose Rytuose, Afrikos problemos, kibernetiniai karai ir asimetrinių grėsmių išplitimas, pagrindinės tendencijos medicininiuose tyrimuose, internetinio švietimo vystymo perspektyvos ir padariniai.

       Alternatyvaus tinklalapio Infowars.com insaiderinis šaltinis apie darbotvarkę pateikė detalesnę informaciją, pranešęs, kad susitikime bus svarstomos dvi klausimų grupės. Pirmoji susijusi su ekonomikos problemomis: centrinių bankų valdžios sustiprinimas, prisidengiant „bankų reformomis“, bankų gelbėjimas euro palaikymui ir euro zonos išsaugojimui, efektyvesnės mokesčių surinkimo sistemos sukūrimas, kelio užkirtimas Didžiosios Britanijos išėjimui iš Europos Sąjungos, protestų, kylančių dėl ekonominės politikos griežtinimo, nuslopinimas, minimalus ekonomikos augimas 2013 m., gyventojų turto koncentravimas korporacijų ir labai turtingo elito rankose.

       Antra klausimų grupė – daug didesnės apimties ir susijusi su karinės, politinės  ir psichologinės kontrolės problemomis: Irano branduolinių objektų atakavimas, jeigu jis per trejus metus nesustabdys savo programų, karo tęsimas Sirijoje, apginkluojant opoziciją, pandemijos grėsmė visame pasaulyje (įvertinant tai, kad Bilderbergo laboratorijos dirba virusų platinimui), ­3D gamybos kontrolė, interneto valstybinė kontrolė, turint tikslą pasiekti „kibernetinį atsparumą“, platinamos informacijos kontrolė, padedant „tiesos ministerijai“ (sena Bilo Klintono idėja), „pažangių miestų“ sukūrimas, kurie galėtų stebėti gyventojų visas gyvenimo puses ir elgesį, tai yra sukurti visuotinio sekimo sistemą.

       Tokio pobūdžio uždavinių sukūrimui reikalingas pagreitintas technokratinės sferos pertvarkymas, kuris ir vykdomas mūsų akyse. Kaip pastebėjo Infowars.com autoriai Džozefas Vatsonas (JosephWatson)ir Aleksas Džonsas (Alex Jones), Bilderbergo grupė, kaip ir kitos šešėlinės struktūros, sudariusi sąjungą su „Google“ kompanija, prižiūrint jos direktorių tarybos primininkui Erikui Emersonui Šmidtui (1), kuris reguliariai dalyvauja grupės posėdžiuose, įėjo į didelės transformacijos laikotarpį.

       Grupės susitikimo vieta „Grove“ viešbutyje buvo pasirinkta neatsitiktinai. Būtent čia, pradedant nuo 2007 metų, kiekvienais metais vyksta „Google“ konferencijos, žinomos, kaip „Google Zeitgeist“ („Google laiko dvasia“), kuriose analizuojami šios sistemos vartotojų milijardai užklausų ir apibendrinama jos veiklos rezultatai. Šiais metais „Google“ konferencija įvyko vos keletą dienų prieš Bilderbergo susitikimą.

       Taigi, britų „Grove“ viešbutis šiandien yra „centrinė bazė“ „Google“ darbotvarkės parengimui pasaulio technologinės politikos srityje. Ir būtent ši kompanija, kurią „London Independant“ apibūdino, kaip Bilderbergo „malonesnę“ versiją, ir įgyvendina tikrąją technokratinę pertvarką. Kiekvienais metais į jos konferencijas susirenka apie 400 delegatų pagrindinių pasaulio politikos ir kultūros temų aptarimui ir atitinkamų veiksmų planų, siekiant „užkirsti kelią atvirkštinei reakcijai prieš globalizaciją“ (2), parengimui. Tarp jų – pagrindinės žiniasklaidos figūros, politikos veikėjai, pradedančios žvaigždės. Šiais metais susitikime dalyvavo „Goldman Sachs“ ekspertas Džimas O‘ Neilas, Bilas Klintonas, žinoma dainininkė Eni Lenoks (Annie Lennox). Čia, pirmiausia, buvo pažymėta, kad per metus kompanijos pajamos išaugo 60%, arba 2,89 mlrd. dolerių.    

       „Google Zeitgeist“ turi efektyvesnę valdymo formą. Jeigu Bilderbergo nariai turi sąmokslininkų reputaciją, tai „Google“ savo kontrolę gali įgyvendinti atvirai, kadangi tai numato pati informacijos paslaugų teikimo veikla. Tai yra, po demokratine ir net filantropine kompanijos iškaba veikia totalitarinė struktūra, kuriai nepriklausomi žurnalistai jau suteikė „Guglebergo“ pavadinimą („Bilderbergas virsta Guglebergu“).

       „Google“ tapo labai patogia forma specialiųjų tarnybų darbo pridengimui. Kaip išsiaiškino vis tie patys nepriklausomi tyrėjai (3), „arabų pavasario“, kuris vyko pilietinių neramumų forma, pagrindiniai organizatoriai buvo šios kompanijos pasamdyti ir dalyvavo „Zeitgeist“ konferencijose „Grove“ viešbutye. Gerai žinoma, kad, pavyzdžiui, pagrindinį vaidmenį organizuojant perversmą Egipte, kuris padėjo į valdžią ateiti „Broliams musulmonams“, suvaidino „Google“ darbuotojas, egiptietis Vailas Gonimas, kompanijoje vadovavęs marketingo skyriui Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Erikas Šmidtas sako, kad jis didžiuojasi tuo, ką padarė Gonimas, ir pabrėžia, kad „Facebook“, „Twitter“ ir interneto instrumentų panaudojimas sukurstant protestus Egipte yra „geras skaidrumo pavyzdys“ (4). 

       Google turi vis didesnį poveikį JAV ir Didžiosios Britanijos vyriausybėms. Tai palengvino tai, kad Erikas Šmidtas yra mokslo ir technologijų tarybos prie JAV prezidento narys, vadovauja nekomerciniam „New America Foundation“ fondui ir, kaip patarėjas ir sponsorius, dalyvavo Barako Obamos prezidento rinkimų kampanijose. Jam net siūlė vadovauti JAV Iždui. Didžiojoje Britanijoje „Google“ atstovai nuo 2010 m. rinkimų pradžios ne mažiau kaip 23 kartus susitiko su konservatorių partijos oficialiais asmenimis. Deividas Kameronas kalbėjo „Zeitgeist“ konferencijoje dar 2006 m., tai yra prieš 4 metus iki to, kai jis tapo ministru pirmininku. „Google“ susitikimuose taip pat dalyvavo Didžiosios Britanijos finansų ministras Džordžas Osbornas(George Osborne), princas Čarzlas ir daugelis kitų įtakingų asmenų. „Google“ rankos pasiekė ir Rusiją: Erikas Šmidtas įeina į „Skolkovo“ direktorių tarybą, nors kai kurie ekspertai kažkodėl tai laiko „neutraliu veiksniu“ (5). 

       Ryšiai tarp „Google“ ir Bilderbergo grupės tampa vis glaudesniais. Žiniasklaida kompanijos valdžią ir jos konferencijas lygina su Davoso forumu. „Google Zeitgeist“ susitikimuose susirenka veikėjai, kurie, kaip manoma, „pajėgūs formuoti pasaulio ateitį“. Pati kompanija save pateikia, kaip jėgą, galingesnę už vyriausybes, kadangi ji kontroliuoja plačiųjų masių elgesį, kaip tai buvo pademonstruota Tunise ir Egipte. O „Google" kišimasis į Europos valstybių vidaus reikalus tapo taip aktyvus, kad net Europos Komisija neseniai kreipėsi į kompaniją su paklausimu dėl piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi informacijos paslaugų rinkoje.

       Pats „Google“ vadovas niekada neslėpė savo siekio sukurti visuomenės visuotinę kontrolę, apie tai jis ne kartą kalbėjo savo kalbose, pabrėždamas, kad privatus gyvenimas yra praeities reliktas, ir kad jis planuoja „Google“ paversti į tikrą „Didįjį brolį“, su kuriuo palyginus1984“ Džordžas Orvelas bus laikomas, kaip vaikų pasaka.

       Vienoje iš savo kalbų Erikas Šmidtas pareiškė: „Mums nereikia to, kad jūs spaustumėte visus savo kompiuterio klavišus. Mes žinome, kur jūs esate ir kur jūs buvote. Mes bendrais bruožais galime sužinoti, apie ką jūs galvojate. Man atrodo, kad dauguma žmonių nenori, kad „Google“ atsakinėtų į jų klausimus, o jiems norisi, kad jis nurodytų jiems, ką jie turi daryti... Mes žinome viską, ką jūs darote, ir vyriausybė gali jus stebėti. Mes sužinosime, kur jūs esate 50 cm rajone, ir mes tą atstumą sumažinsime iki kelių centimetrų... Jūsų automobilis jus veš pats, ir tai neteisinga, kad automobiliai buvo išrasti anksčiau už kompiuterius... Jūs niekada nebūnate vieni, ir jums nenuobodu...“ (6)

       Pagal Šmidtą, informacinės technologijos radikaliai keičia ir švietimą, ir verslo darbo mechanizmą, ir žiniasklaidos pobūdį, ir intelektinės nuosavybės statusą. Jos keičia patį žmogų, kuris faktiškai suauga su kompiuteriu, pavirsta į bioninį žmogų. Kaip Šmidtas nurodo, „mes išeisime iš komandinės sąsajos, kai jūs kompiuteriui pateikiate komandas, kaip šuniui, ir ateisime į situaciją, kai kompiuteris tampa greičiau draugu. Kompiuteris sako: „Na, mes maždaug žinome, kas jus domina“. Ir jūs su tuo sutikote. Ir jis sako: „Na, galbūt jums verta padaryti tai ir tai“. Kompiuteris daro tai, kas jam gerai pavyksta: sudėtingi analitiniai uždaviniai, adatos paieška šieno kupetoje, ir jis turi idealią atmintį. Ir mes, žmonės, darome tai, kad mums sekasi gerai: priimame sprendimą, linksminamės ir apgalvojame įvairius dalykus. Tai simbiozė“ (7). 

       Tai, ką išpažįsta Erikas Šmidtas, vadinasi transhumanizmu, tai yra pasaulėžiūra, kuri grindžiama iš galimybės ir noro,su pažangių technologijų pagalba, „protingo žmogaus“ rūšį pakeistiiš esmės, siekiantsuformuoti „post žmogų“. Pirmą kartą šią sąvoką darbe „Religija be apreiškimo“ panaudojo biologas ir evoliucionistas Džulianas Hakslis (Julian Huxley), kurį vadina „XX amžiaus Maltusu“. Transhumanizmas jam tapo nauja ideologija ir net nauju „žmonijos tikėjimu“. Toks jis yra iš šiuolaikiniams „pranašams“, siūlantiems žmogaus pertvarkymo metodus, paverčiančius jį į valdomą, paklusnų biorobotą. Tokių biorobotų masė ir turi pakeisti šiuolaikinę žmoniją. 

       Mes matome, kad elito valdymo metodai kenčia tokius pasikeitimus, kurie leidžia jiems iš slapto valdymo lygio pereiti į atvirą. Esant tokioms sąlygoms keičiasi ir aukščiausio lygio susitikimų, konferencijų, slaptų derybų reikšmė. Būtent tai pademonstravo paskutinis Bilderbergo grupės susitikimas, kurį galima apibūdinti, kaip anti konspirologinį.

       Kova pernešama į kitą lygį – į informacinio ir dvasinio karo lygį, kuris žmogų stato prieš pasirinkimą tarp ne žmonių anti civilizacijos ir žmonių, kurie sutverti pagal Dievo paveikslą ir panašumą, civilizacijos.

Olga Četverikova, 2013-06-25

Šaltinis: Fondsk

 

 

Susiję:

Po JAV specialiųjų tarnybų elektroniniu gaubtu

Specialiosios tarnybos jus seka internete

CISPA įstatymas: nauja grėsmė interneto vartotojams iš JAV pusės

Totali kontrolė

Kiborgai jau tarp mūsų

Sveiki atvykę į realybę

Teksase mokinei neleista lankyti pamokų dėl to, kad atsisakė nešioti RFID

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas